حسین پورمدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گلستان:هدف نهایی فعالیت های کمیته امداد توانمندسازی خانواده های تحت حمایت است

البرزگلستان/امان الله حسین‌پورمدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان  در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه با پارک علم و فن آوری اظهار داشت: بیش از یک‌هزار و ۱۲۸ طرح اشتغالزائی در زمینه‎های خدماتی، دامداری و کشاورزی، صنعتی و صنایع دستی با اعتبار بیش از ۱۵۹ میلیارد ریال امسال برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) گلستان در ۷ ماهه نخست اجراوی شده است.

وی افزود: تولید و اصلاح نژاد دام های مددجویان تحت حمایت، با انعقاد تفاهم نامه ۳ جانبه بین کمیته امداد، پارک علم و فناوری و شرکت دانش بنیان به نژاد پرور کوهستان عملیاتی شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان با بیان اینکه از فن‌آوری برای افزایش تولیدات باید بیشترین بهره را برد، تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) آمادگی تعامل و همکاری سازنده با مرکز علم و فن‌آوری را دارد و برای توسعه همکاری‌ها از هیچ کوششی فروگذار نیست.

حسین‎پور با بیان اینکه هدف نهایی فعالیت های امداد توانمندسازی خانواده های تحت حمایت است افزود: فعالیت‌های اشتغال وخودکفایی این نهاد در مسیر جدید خود با ۲ نگاه خوشه‎سازی و بهره‎گیری از علوم و دانش بروز عمل می‌کند.

وی تصریح کرد: در ۷ ماهه سال جاری بیش از ۱۱۲۸ طرح اشتغال برای مددجویان این نهاد اجرائی شده که از این میزان ۶۳۵ طرح‎های خدماتی، ۳۳۰ طرح‎های دامداری و کشاورزی، ۱۰۸ صنعتی و  ۵۵ طرح صنایع دستی بوده است.

موسی حسام رئیس پارک علم و فن آوری استان گلستان هم در این جلسه گزارش از عملکرد پارک و نوع فعالیت‎های انجام شده ارائه کرد و افزود: امید داریم با تعامل سازنده بتوانیم افزایش تولیدات و بهره‎وری طرح‎های اشتغال مددجویان این نهاد را در پیش‎رو داشته باشیم.

این دیدار به منظور تجاری‎سازی تولید و اصلاح نژاد دام های مددجویان تحت حمایت در تفاهم‎نامه ۳ جانبه کمیته امداد، پارک علم و فن آوری و شرکت دانش بنیان به نژاد پرور کوهستان وارد فاز عملیاتی و اجرائی شد.تسنیم

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در دوشنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۴:۵۰ ق.ظ

دیدگاه