فرماندار کلاله از تغییرات جدید در ساعات و قیمت بلیط های پرواز فرودگاه کلاله خبرداد

البرز گلستان/فرماندار کلاله در گفتگویی با اعلام تغییرات جدید از ساعات و قیمت بلیط های پرواز فرودگاه کلاله گفت : از شنبه آتی تغییرات جدیدی در پروازهای تهران به کلاله و بلعکس اعمال میشود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری کلاله نصرت برزگر پیرامون پروازهای فرودگاه شرق گلستان افزود : با تلاشهای نماینده شهرستان و مدیرکل فرودگاه های استان و مجموعه شهرستان تفاهم نامه ای فی مابین فرمانداری و شرکت هواپیمایی منعقد شد که نتیجه این تفاهم نامه تغییرات در ساعات پرواز ، قیمت بلیط ها و روزهای پرواز است .

وی پیرامون نرخ تعیین شده اظهار داشت : نرخ بلیطها از ۱۴۵ هزار تومان به ۸۷ هزار تومان کاهش و ساعات پرواز هم در روز شنبه ساعت ۸ و ۹ صبح و چهارشنبه هم ۱۵ و ۱۶:۳۰ تعیین شده

فرماندار سپس با تقدیر از تلاشهای مدیرکل فرودگاه های استان در راه اندازی و استمرار پروازهای فرودگاه گفت : با تلاشهای مهندس آذری در استمرار پروازهای فرودگاه اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد تومان برای توسعه تجهیزات فرودگاه تخصیص داده شده که تا پایان سال اجرایی خواهد شد و انشالله پروازها به مسیرهای دیگر افزایش خواهد یافت .

برزگر درخصوص تهیه بلیط عنوان کرد : هم استانی های عزیز می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی یا آژانس های مسافرتی و شرکت آلما مجری چارتر به شماره های ۰۹۱۱۱۷۶۳۹۸۳-۰۹۱۱۳۷۶۳۴۴۰ – ۰۱۷۳۵۴۴۰۰۶۳ – ۰۱۷۳۵۴۴۰۰۶۴ برای تهیه بلیط تماس حاصل نمایند .

وی افزود : قیمتهای بلیط از روز شنبه با نرخ جدید در نظر گرفته شده و مسافرین می توانند با تماس با شماره های قید شده یا در صورت خرید اینترنتی مابقی وجه را پای پرواز دریافت نمایند .

نوشته شده توسط البرزگلستان در جمعه, ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۳۴ ق.ظ

دیدگاه