مدیرکل راه وشهرسازی گلستان درمراسم معارفه هئیت مدیر ه جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان:۸۰۰ میلیاردتومان صدور پروانه ساختمانی درسال۹۳ توسط شهرداری های استان

به گزارش سرویس خبر البرز گلستان به نقل ازاداره روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، مراسم معارفه و اعطای اعتبارنامه هیات مدیره جدید و تقدیر از هیات مدیره پیشین سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان عصر چهارشنبه با حضور مدیرکل سازمان های مهندسی و تشکل های حرفه ای وزارت راه و شهرسازی و مدیران و جامعه مهندسی استان در سالن اجتماعات شرکت گاز استان برگزار شد.
مدیرکل راه وشهرسازی گلستان در این مراسم با قدردانی از زحمات هیات مدیره دوره ششم نظام مهندسی استان و آرزوی موفقیت برای هیات مدیره دوره هفتم، گفت: به طور قطع، مهندسین استان بر حسب اطلاع رسانی هایی که منتخبین هیات مدیره در هنگام انتخابات داشتند به برنامه های آنان اعتماد کرده و توقعاتی دارند که امید است منطبق با قوانین و ضوابط جاری در جهت تحقق این اهداف سازمانی و برای خدمت به مردم و جامعه مهندسین استان گام برداشته شود.
وی با اشاره به نقش بسیار ارزنده حوزه نظام مهندسی ساختمان در توسعه استان، افزود: شهرداری های استان در سال ۹۳ یک میلیون و ۲۴۵ هزار و ۳۳۹ مترمربع پروانه ساختمانی صادر کردند که ارزش اقتصادی و گردش مالی ناشی از ساخت و ساز مربوطه بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان می باشد.

رئیس دستگاه نظارت بر انتخابات هفتمین دوره هیات مدیره نظام مهندسی گلستان، اظهارکرد: این آمار و ارقام، اهمیت و نقش راهبردی مهندسین را در حوزه ساخت و ساز روشن و چند برابر می کند و بیانگر ارزش اقتصادی است که از حوزه نظام مهندسی ساختمان برای استان رقم می خورد.
وی در ادامه با مطلوب خواندن روند اجرای هفتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی استان، گفت: مجموع مهندسین عضو این سازمان که مجاز به شرکت در انتخابات بودند هفت هزار و ۹۰۳ نفر بوده که سه هزار و ۲۴۳ نفر از این میزان برابر با حدود ۴۱ درصد در انتخابات شرکت کردند.
این مقام مسوول در گلستان ادامه داد: به لحاظ میزان مشارکت اعضای سازمان نظام مهندسی استان در انتخابات، گلستان در زمره پنج استان برتر کشور قرار گرفت.
رستمی افزود: از میان نامزدهای احراز صلاحیت شده ۵۹ نفر نیز در منصه انتخاب این دوره قرار گرفتند که از بین آنان ۱۱ نفر به عنوان اعضای اصلی و از هر رشته ششگانه یک نفر به عنوان عضو علی البدل هیات مدیره دوره هفتم شدند.
وی با بیان اینکه برای اولین بار شاهد برگزاری انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی استان در دو حوزه گرگان و گنبد بودیم، اذعان کرد: همچنین، استان گلستان توانست انتخابات را با کمترین مشکل الکترونیکی و سعه صدر و صبوری مهندسین، به اتمام برساند.
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان بر سلامت انتخابات، صحه کامل گذاشت و گفت: خوشحالی ما از این است که توانستیم امانتدار خوبی برای اعضا باشیم و از آرای همکاران صیانت کنیم.
در این مراسم، همچنین از اعضای دستگاه نظارت و هیات اجرایی و افرادی که متحمل زحمات عدیده ای در برگزاری این دوره از انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی گلستان شدند با اهدای لوح سپاس قدردانی به عمل آمد.

نوشته شده توسط البرزگلستان در شنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۵:۴۹ ب.ظ

دیدگاه