معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گلستان از دستور ویژه سردار “دادگر” برای دستگیری عامل تبرکشی در گرگان خبرداد

کدخبر:۵۲۰۹۶
دستور ویژه فرمانده انتظامی گلستان برای دستگیری عامل تبرکشی در گرگان/ متهمان شناسایی شده اند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستور ویژه سردار “دادگر” برای دستگیری عامل تبرکشی در گرگان خبر داد.

به گزارش البرز گلستان گروه امنیت/سرهنگ “رضا رضی” در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: شب گذشته بدنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره درگیری شدید در کمربندی گرگان حوالی خط زنگیان، بلافاصله ماموران آگاهی و اطلاعات کلانتری ۱۳ شهرستان به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس در محل و برابر اعلام حاضران مشخص شد راننده و سرنشین یک دستگاه پژو پارس با راننده خودرو پژو آردی درگیر و با ضربات تبر وی را مجروح کرده و از محل متواری شده اند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گلستان با بیان اینکه مجروح بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شد، گفت: با حضور ماموران در بیمارستان مشخص شد مضروب بدلیل ضربات تبر از چند ناحیه پا، دست و کمر و سر مجروح شده و حال عمومی وی رضایت بخش نمی باشد.

این مقام انتظامی افزود: با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ماموران، هویت ضاربان شناسایی و تلاش برای دستگیری آنان از نخستین لحظات وقوع درگیری در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ رضی تصریح کرد: طی بررسی های ماموران مشخص شد ضاربان و مجروح از دوستان چندین ساله بوده اند که بدنبال یکسری اختلافات شخصی با یکدیگر درگیر شده اند.

وی با اشاره به پیگیری و دستور فرمانده انتظامی گلستان برای دستگیری هرچه سریعتر عامل تبرکشی، گفت: پرونده در اختیار تیمی ویژه از ماموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفته است.

این مقام انتظامی با هشدار به هنجارشکنان و مخلان امنیت جامعه، تاکید کرد: پلیس قاطعانه در برابر اینگونه اقدامات ایستاده و برابر قانون و مقتدرانه برخورد خواهد کرد.

/انتهای خبر

نوشته شده توسط البرزگلستان در شنبه, ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۸:۳۲ ب.ظ

دیدگاه