مهندس رحیمی سرپرست شرکت آب و فاضلاب گلستان از افتتاح۹ پروژه در هفته دولت با اعتباری بالغ بر بیش از ۱۵ میلیارد تومان خبر داد

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از افتتاح۹ پروژه در هفته دولت با اعتباری بالغ بر بیش از ۱۵ میلیارد تومان خبر داد .

به گزارش صبح گلستان  روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان، مهندس  ” ابوالفضل رحیمی ” اظهار داشت : این پروژه‌ها با حمایت‌های و پشتکار مثال‌زدنی مجموعه آب و فاضلاب استان به انجام رسیده است و ما نیز خود را ملزم به حمایت این اقدامات مؤثر می‌دانیم.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان تصریح کرد : اصلاح و توسعه شبکه آب آشامیدنی شهر های استان به میزان    ۲۵ کیلومتر با هدف تامین آب شرب سالم و بهداشتی از پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت خواهد بود .

وی خاطر نشان کرد : حفر و تجهیز ۹ حلقه چاه شامل، ۴حلقه چاه آب شرب در گرگان ، حفر و تجهیز و اجرای خط انتقال۲ حلقه چاه در گنبد ، حفر و تجهیز و اجرای خط انتقال۲ حلقه چاه در آق قلا، حفر و تجهیز و اجرای خط انتقال۱حلقه چاه در کردکوی، و حفر و تجهیز و اجرای خط انتقال۱ حلقه چاه در کلاله در راستای تامین آب پایدار در سطح استان افتتاح خواهد گردید .

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از راه اندازی مرکز تله متری تاسیسات آبرسانی شهر گرگان خبر داد و تصریح کرد : این پروژه در اواخر سال گذشته در قالب فاز اول و به منظور قرار دادن کلیه منابع تامین (۷۹حلقه چاه عمیق)، دو واحد تصفیه خانه آب ، ۲۰واحد مخزن ذخیره و ۷واحد ایستگاه پمپاژ شهر گرگان تحت پوشش یک مرکز پایش و راهبری ،کلید خورد و علیرغم وجود مشکلات و تنگناهای مالی در سال جاری خوشبختانه در حال طی تست های نهایی به منظور راه اندازی و بهره برداری می باشد .

رحیمی توزیع عادلانه آب را در استان یکی از اولویت‌ها برشمرد و اذعان داشت:  شرکت آب و فاضلاب استان گلستان با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و فن آوری های نوین در سیستم تله متری و نیز با استفاده از مانیتورینگ توزیع آب در استان را به صورت عادلانه دنبال می‌کند، همچنین با استفاده از این سیستم مباحث کمی و کیفی آب هم رصد می‌شود.

مهندس رحیمی در پایان افزود : مطالعه و اجرای تاسیسات فاضلاب شهر علی آباد کتول از دیگر پروژه های شرکت آبفا استان در هفته دولت خواهد بود و بر ضرورت اجرای هر چه سریع تر طرح‌های فاضلاب با توجه به افزایش جمعیت و حفظ محیط زیست تاکید کرد.

نوشته شده توسط البرزگلستان در چهارشنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۸ ق.ظ

دیدگاه