مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از تشکیل اکیپ های بازسازی اولویت مهم راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خبر داد

‍ تشکیل اکیپ های بازسازی اولویت مهم راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان، بازسازی خسارت های ناشی از سیل را دغدغه اصلی اداره کل در سال جاری بیان کرد و گفت: مهمترین اقدام برای ترمیم راه های آسیب دیده ، تشکیل اکیپ های بازسازی است.
“مهدی میقانی” روز سه شنبه در جلسه شورای راهداری و حمل و نقل جاده ای اداره کل افزود: پایبندی به تعهدات اشتغال، نظارت بر شرکت های حمل و نقل، پاکسازی و منظرآرایی حریم راهها، ایمن سازی نقاط پرتصادف، نداشتن چاله و خرابی در سطح راههای شهرستان ها از اولویت های مهم دیگر امسال می باشد.
میقانی، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دست اندرکاران بخش راهداری و حمل و نقل در سیلاب فروردین ماه و در فصل برداشت و حمل و نقل محصولات کشاورزی، اظهارکرد: تمام عزیزان بخش راهداری با همت شبانه روزی به فراخور شرایط درستاد و شهرستان ها تلاش کرده و حس رضایت خیلی خوبی را در قلبم از آنها دارم که باید این پشتیبانی ها و تلاش ها ادامه داشته باشد.
وی اظهارکرد: برای اینکه روسای ادارت شهرستانی به تمام جنبه های کاری در شهرستان ها توجه کنند براساس شاخص هایی ارزیابی خواهند شد تا برترین ها انتخاب شوند.
به گفته وی، درگیرکردن تمام اجزای کاری به هر دو بخش راهداری و حمل و نقل به فن و هنر مدیریتی بستگی دارد.
در ادامه این جلسه هریک از روسای شهرستانی به بیان درخواست ها و پیشنهادات حوزه کاری پرداخته و در پایان نیز از یکایک آنها با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان دارای ۱۰ اداره شهرستانی و یک پایانه مرزی در سطح استان می باشد.

اداره روابط عمومی

نوشته شده توسط البرزگلستان در سه شنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۰۵ ب.ظ

دیدگاه