احمدی فرماندارشهرستان بندرگز از کشف بیش از ۱۱۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سال ۹۶ خبر داد

1523430766_img_4411

به گزارش البرز گلستان فرماندار بندرگز از کشف بیش از ۱۱۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سال گذشته خبر داد و گفت : ۱۱۷ کیلو و ۳۸۵ گرم انواع مواد مخدر در سال ۹۶ در شهرستان بندرگزکشف و ضبط شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرگز ، “حسین احمدی” در اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندرگز در سال ۹۷ افزود : از این مقدار مواد مخدر کشف شده ۱۰۷ کیلوگرم گراس و ۹ کیلوگرم تریاک است.

این مقام مسوول در بخش دیگری از سخنان خود گفت : امروز نیاز به این داریم که حساسیت بیشتری نسبت به مبارزه با مواد مخدر هم در بین مسوولان و هم مردم ایجاد شود.

فرماندار بندرگز اظهار داشت : با توجه به نگرش دولت تدبیر و امید در بحث مبارزه با مواد مخدر و نگاه به اعتیاد به عنوان معضل اجتماعی ، امیدواریم در سال جدید شاهد تحقق اهداف و سیاست های ستاد مبارزه با مواد مخدر در امر اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر باشیم.

احمدی گفت : رسانه ها در راستای ارایه آموزش های پیشگیری از اعتیاد و درمان آن نقش عمده ای را بر عهده دارند.

وی افزود: خانواده ها نیز مسوول هستند و باید در کنار نهادهای آموزشی و فرهنگی در راستای مصون سازی فرزندان و اعضای خانواده خود اقدام کنند.

فرماندار بندرگز همچنین خواستار امید بخشی در بین جوانان شد و افزود: باید آن ها را نسبت به آینده امیدوار و از خطرات و پیامدهای استفاده از مواد مخدر آگاه کرد.

خبر مسلم افتخاری

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در یکشنبه, ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶ ب.ظ

دیدگاه