احمدی فرماندارشهرستان بندرگز از کشف بیش از ۱۱۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سال ۹۶ خبر داد

به گزارش البرز گلستان فرماندار بندرگز از کشف بیش از ۱۱۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سال گذشته خبر داد و گفت : ۱۱۷ کیلو و ۳۸۵ گرم انواع مواد مخدر در سال ۹۶ در شهرستان بندرگزکشف و ضبط شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرگز ، “حسین احمدی” در اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندرگز در سال ۹۷ افزود : از این مقدار مواد مخدر کشف شده ۱۰۷ کیلوگرم گراس و ۹ کیلوگرم تریاک است.

این مقام مسوول در بخش دیگری از سخنان خود گفت : امروز نیاز به این داریم که حساسیت بیشتری نسبت به مبارزه با مواد مخدر هم در بین مسوولان و هم مردم ایجاد شود.

فرماندار بندرگز اظهار داشت : با توجه به نگرش دولت تدبیر و امید در بحث مبارزه با مواد مخدر و نگاه به اعتیاد به عنوان معضل اجتماعی ، امیدواریم در سال جدید شاهد تحقق اهداف و سیاست های ستاد مبارزه با مواد مخدر در امر اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر باشیم.

احمدی گفت : رسانه ها در راستای ارایه آموزش های پیشگیری از اعتیاد و درمان آن نقش عمده ای را بر عهده دارند.

وی افزود: خانواده ها نیز مسوول هستند و باید در کنار نهادهای آموزشی و فرهنگی در راستای مصون سازی فرزندان و اعضای خانواده خود اقدام کنند.

فرماندار بندرگز همچنین خواستار امید بخشی در بین جوانان شد و افزود: باید آن ها را نسبت به آینده امیدوار و از خطرات و پیامدهای استفاده از مواد مخدر آگاه کرد.

خبر مسلم افتخاری

نوشته شده توسط البرزگلستان در یکشنبه, ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶ ب.ظ

دیدگاه