سرهنگ حیدری جانشین تیپ ۲۳۰ شهید متاجی گرگان در صبحگاه مشترک روز ارتش :نیروهای مسلح ایران یکی از قدرتمندترین نیروهای انتظامی و نظامی دنیا است

کد خبر:۷۷۰۳۹

البرز گلستان/جانشین تیپ ۲۳۰ شهید متاجی گرگان گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران یکی از قدرتمندترین نیروهای انتظامی و نظامی دنیا است و این در وعده صادق به نمایش گذاشته شد.

سرهنگ  حمید حیدری در آئین گرامیداشت روز ۲۹ فروردین و رژه مشترک نیروهای مسلح استان گلستان گفت: باتدبیر امام خمینی (ره) ۲۹ فروردین روز ارتش در تقویم جمهوری اسلامی نام گرفت که در دوران هشت سال جنگ تحمیلی شاهد رشادت‌های این قشر از جامعه بودیم.

وی افزود: ارتش زمانی که با انقلاب اسلامی همراه شد و به ندای امام خمینی (ره) لبیک گفت به یک ارتش انقلابی تبدیل شد و پیروزی انقلاب مرهون اطاعت پذیری بدنه ارتش از امام راحل بود.

جانشین تیپ ۲۳۰ شهید متاجی گرگان بدنه ارتش را انقلابی اعلام کرد و گفت: در تمام لحظات ارتش در کنار مردم بود و از ارزش‌های آنها دفاع کرد و در آخر توانست پیروزی‌های بزرگی را برای کشور به ارمغان بیاورد.

وی یادآور شد: در دوران هشت سال دفاع مقدس با اقتداری که نیروهای مسلح و بسیج داشتند اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک ایران از دست برود و امروز به عنوان یک سرباز اعلام می‌کنم نیروهای مسلح یکی از قدرتمندترین نیروهای انتظامی و نظامی دنیا است و این در وعده صادق به نمایش گذاشته شد.

سرهنگ حیدری با اشاره به اینکه ما حرف نمی‌زنیم و عمل می‌کنیم، اظهار کرد: اگر کسی بخواهد گوشه چشمی به کشور داشته باشد و فکرهای آشفته ای نسبت به جمهوری اسلامی در سر خود بپروراند یقیناً سیلی محکمی خواهد خورد.مهر

انتهای پیام

نوشته شده توسط البرزگلستان در پنج شنبه, ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۳:۰۶ ق.ظ

دیدگاه