دکتر مصدقی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان: باافزایش توان فنی مجموعه برای تحقق مطالبات مردمی بیش از پیش کوشش می شود

کدخبر:۷۷۰۲۵

البرز گلستان/مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان:

تمام تلاش برای ارائه بهترین خدمات به مردم می شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان با اشاره به حجم گسترده مطالبات مردمی در دو حوزه راهداری و حمل و نقل، گفت: تمام تلاش برای ارائه بهترین خدمات با توجه به محدودیت های اعتباری میشود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان، عادل مصدقی طی نشست مدیرکل و معاون دفتر بودجه سازمان متبوع با ستاد اداره کل با اشاره به تحقق مطالبات مردمی به اندازه توان فنی و اعتباری، اظهارداشت: تلاش های شبانه روزی مدیران ستادی و شهرستانی و کارکنان مجموعه تاکنون باعث کسب موفقیت های ملی و استانی در این بخش شده که بیش از تعهدات مجموعه بوده است.

وی از تلاش شبانه روزی همکاران مجموعه ابراز خرسندی، رضایت و قدردانی کرد و گفت: با تداوم تلاش های مستمر در جذب اعتبارات و افزایش توان فنی مجموعه برای تحقق مطالبات مردمی بیش از پیش کوشش می شود.

در ادامه این جلسه هریک از روسای ستادی با ارائه گزارشی از اقدامات و عملکرد بودجه و اعتبارات حوزه های مرتبط به بحث و تبادل نظر پرداخته که از مهمترین آنها می توان به عملکرد تخصیص اعتبارات و دیون، اعتبارات استانی و جاری، اولویت بندی پروژه ها، هزینه کردهای تامین اجتماعی و نوسازی ساختمان اداری اداره کل اشاره کرد.

همچنین، عملکرد تن کیلومتر کالاها، تسهیلات نوسازی ناوگان، تغییر رویکرد اعتبارات حوزه حریم راهها و راه های روستایی و سامانه های هوشمند جاده ای و مصوبات سفرهای ریاست جمهوری از موارد دیگر بوده است.

این نشست با هدف بررسی عملکرد بودجه سال ۱۴۰۲ و هم اندیشی برای بودجه سال جاری برگزار شد.

انتهای پیام

 

 

 

 

نوشته شده توسط البرزگلستان در چهارشنبه, ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۵:۳۷ ب.ظ

دیدگاه