تذکرنوروزی رئیس پلیس پیشگیری گلستان: اسباب کشی در تعطیلات نوروز بدون مجوز پلیس ممنوع

کدخبر:۴۹۲۰۸
اسباب کشی در تعطیلات نوروز بدون مجوز پلیس ممنوع است

رئیس پلیس پیشگیری استان گفت: اسباب کشی و جابجایی وسایل و حمل اثاثیه منزل در ایام پایانی سال و تعطیلات نوروزی، نیازمند هماهنگی و اخذ مجوز از کلانتری محل است.
البرز گلستان:سرهنگ “کامران یادگای” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این مطلب اظهارداشت: به منظور کاهش جرایم در ایام پایانی سال و تعطیلات نوروزی به خصوص سرقت و ایجاد فضایی امن و آرام برای شهروندانی که قصد مسافرت دارند برنامه های کنترلی پلیس تشدید می شود.
وی افزود: هرگونه جابجایی اسباب واثاثیه منزل و لوازم خانگی از تاریخ ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۹ لغایت ۱۷ فروردین سال ۱۴۰۰ می بایست با تاییدیه کلانتری و پاسگاه محل باشد وافرادی که قصد اسباب کشی و انتقال وسایل منزل را دارند باید مجوز لازم را از کلانتری ها و پاسگاه های محل دریافت کنند در غیر این صورت پلیس از این اقدام آنان جلوگیری خواهد کرد.
این مقام انتظامی بر رعایت هشدارها و توصیه های پلیس و نکات ایمنی و حفاظتی از سوی عموم مردم تاکیدکرد و گفت: بسیاری از سرقت ها به دلیل سهل انگاری مالباختگان به این مسائل اتفاق می افتد.
سرهنگ یادگاری تصریح کرد: پلیس در راستای حفظ نظم و امنیت مردم در ایام نوروز تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا عموم مردم بتوانند با آرامش و اطمینان خاطر بیشتری ایام تعطیلات را سپری کنند.
رئیس پلیس پیشگیری استان با اشاره به اینکه ایام نوروز فرصت خوبی برای سارقان ایجاد می کند از مردم خواست: در صورتی که قصد اسباب کشی دارند حتما با کلانتری محل هماهنگ شوند و با رعایت نکات ایمنی مانند استفاده از تجهیزات و قفل های ایمنی، صورت برداری از لوازم منزل و رعایت مسائل ایمنی دیگر زمینه وقوع سرقت را کاهش دهند ./ انتهای خبر

 

نوشته شده توسط البرزگلستان در شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱:۱۸ ب.ظ

دیدگاه