جدیدترین جزییات از نحوه شهادت فرمانده گروهان مرزبانی کرند در گلستان / آغاز رسیدگی به پرونده در دادگاه داشلی برون

کدخبر۴۶۵۷۱
جدیدترین جزییات از نحوه شهادت فرمانده گروهان مرزبانی کرند در گلستان / آغاز رسیدگی به پرونده در دادگاه داشلی برون
البرز گلستان رئیس کل دادگستری گلستان گفت: پرونده با اولویت و ویژه رسیدگی می شود / اجازه جولان به اشرار و اوباش در منطقه نمی دهیم.
هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان با تشریح جزئیات بیشتر از درگیری شب گذشته اشرار و اوباش در منطقه کرند گفت: در پی گزارش اهالی منطقه مبنی بر توزیع مشروبات الکلی و موادمخدردر یک سفره خانه در روستای کرند ، فرمانده هنگ مرزبانی همراه با دو سرباز وظیفه دیشب با دستور قضایی برای بررسی موضوع راهی محل می شوند .
هادی هاشمیان افزود: پس از ورود ماموران برای بررسی موضوع گزارش ، ۹ نفر از اراذل و اوباش با ماموران درگیر و یکی از اراذل سابقه دار با ضربات چاقو ماموران را زخمی و فرار می کند .
وی ادامه داد: پس از انتقال زخمی ها به بیمارستان ، فرمانده هنگ مرزبانی به شهادت رسیدند و حال سربازان خوب است .
هاشمیان ادامه داد: بلافاصله ضارب اصلی و همه اراذل و اوباش دستگیر شده اند و برای تکمیل تحقیقات فعلا در آگاهی گنبدکاووس هستند .
وی گفت: پرونده از دیشب در دادگاه عمومی داشلی برون تشکیل و دستورهای قضایی لازم برای پیگیری صادر شده است .
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: کرند یکی از مناطق امن استان است و اجازه نخواهیم داد عده ای با عربه کشی و قدرت نمایی این امنیت را خدشه دار کنند .
در درگیری دیشب اراذل و اوباش با هنگ مرزی اترک ، «نبی‌الله خطیری» فرمانده گروهان مرزی «کرند» به شهادت رسید و دو سرباز زخمی شدند.

خبر اخمد یزدانی

نوشته شده توسط البرزگلستان در جمعه, ۰۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۹:۵۲ ق.ظ

دیدگاه