عزیززاده دادستان عمومی وانقلاب شهرستان کردکوی خبرداد:شکیل پرونده برای موضوع شهروند گمشده کردکویی/ فراخواندن چند نفربه دادسرای شهرستان برای بازجویی

تشکیل پرونده برای موضوع شهروند گمشده کردکویی / فراخواندن چند نفر به دادسرای کردکوی برای بازجویی
البرز گلستان دادستان عمومی و انقلاب کردکوی از تشکیل پرونده برای موضوع شهروند گمشده کردکویی خبر داد.
هادی عزیززاده گفت: همزمان با اعلام خبر مفقودی یک شهروند کردکویی در منطقه جنگلی این شهر از سوی خانواده وی ، پرونده در شعبه اول بازپرسی دادسرای این شهرستان تشکیل شد .
دادستان عزیززاده با بیان این که امیدواریم این هم استانی ، سلامت پیدا شوند و به آغوش خانواده بازگردند افزود: همزمان با اقدام هلال احمر و نیروهای داوطلب برای جستجوی این شهروند ، اقدامات لازم برای در نظر گرفتن سایر فرضیه ها نیز در دادسرای این شهرستان در حال پیگیری و انجام است .
وی با بیان این که تشکیل پرونده ، همزمان با عملیات جستجو در پرونده های مفقودی ، روال عادی است گفت: فعلا اظهارنظر درباره جنایی بودن این پرونده زود است و باید منتظر نتیجه جستجوها ماند البته چند نفری به عنوان مطلع و مظنون به شعبه اول بازپرسی کردکوی فراخوانده شده اند و تحقیقات در حال انجام است .
معین شریفی جوان ۳۷ ساله بعدازظهر سه شنبه برای پیاده روی به مناطق بالادست پارک جنگلی کردکوی رفت که متاسفانه مفقود و تا کنون پیدا نشده است.

نوشته شده توسط البرزگلستان در جمعه, ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۶:۳۲ ب.ظ

دیدگاه