رئیس کل دادگستری گلستان : رسیدگی به پرونده بیش از ۹ میلیون کیلوگرم گندم های مفقودی استان در ۱۹ آبان به صورت علنی برگزار می شود

پرونده گندم های مفقودی گلستان تعیین وقت شد / نخستین جلسه علنی رسیدگی ۱۹ آبان
به گزارش البرز گلستان رسیدگی به پرونده گندم های مفقودی گلستان که به دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی ارجاع شده بود ، تعیین وقت شد .
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: این پرونده مربوط به جابجایی و توزیع غیرقانونی بیش از ۹ میلیون کیلوگرم گندم به ارزش بیش از ۱۵ میلیارد تومان است .
هادی هاشمیان افزود: شاکی پرونده یعنی اداره غله و خدمات بازرگانی استان مدعیست سرنوشت نه میلیون و ۳۷ هزار و ۹۹۳ کیلوگرم گندمی که این اداره سال ۹۵ به متهمان این پرونده برای نگهداری در کارخانه شان امانت سپرده بود ، مشخص نیست .
هاشمیان با اعلام این که نخستین جلسه رسیدگی متهمان این پرونده ، ۹ صبح یکشنبه ۱۹ آبان برگزار می شود ادامه داد: دادگاه رسیدگی به این پرونده علنی و با حضور خبرنگاران برگزار می شود.
هاشمیان افزود: متهمان این پرونده سه نفرند که دو نفرشان فراری هستند و به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در نظام تولید ، محاکمه خواهند شد.
این پرونده پس از پرونده معروف به پرهام آزادشهر ، دومین پرونده ای است که در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی استان رسیدگی می شود.
پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کل استان گلستان

نوشته شده توسط البرزگلستان در سه شنبه, ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۹:۱۶ ق.ظ

دیدگاه