وزیری مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران گلستان : تکریم جانبازان انقلاب اسلامی و ارزش‌های دفاع مقدس بر همگان واجب است

 

مدیرکل بنیاد گلستان اظهار داشت: تکریم جانبازان انقلاب اسلامی و ارزش‌های دفاع مقدس بر همگان واجب است و امیدوارم مسئولان سنت دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

به گزارش ایثار واحد گلستان: سه شنبه ۲۸ خردادماه ۹۷ اسرافیل وزیری به همراه خسروی معاون توسعه مدیریت با جانباز و آزاده ۷۰ درصد امیر تقی خانلو و آزاده و جانباز ۴۰ درصد علی‌نقی فارسیانی دیدار و عیادت به عمل آورد.
مدیرکل بنیاد گلستان ضمن در جریان قرار گرفتن روند درمانی جانباز معزز گفت: هدف بنیاد ارائه خدمات مطلوب بوده و انشا الله در این امر مهم مثمر ثمر بوده باشیم و آرزوی قلبی ما صحت و سلامتی برای همه‌ی خانواده‌ای معظم شهدا و جانبازان از خداوند متعال است.
وی ادامه داد: ایثار جانبازان و آزادگان و صبر آنان در برابر سختی‌ها مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.
وی با تأکید بر اینکه جانبازان در هر پیشرفت و اتفاق خوبی که در کشور رخ می‌دهد، نقش و سهم بسیار برجسته‌ای دارند، خاطرنشان کرد: جوانان مؤمن و متعهد با الگو گرفتن از یادگاران دوران دفاع مقدس در جهت اعتلای ایران اسلامی باهمت و تلاش مضاعف خود توانسته‌اند ضمن جبران خرابی‌های دوران جنگ تحمیلی، کشور را در عرصه‌های علمی و فن‌آوری در جایگاه ممتاز جهانی قرار دهند.
وزیری با تأکید بر حفظ ارزش‌های ایثار و شهادت در جامعه اسلامی بیان کرد: خانواده‌های شهدا و جانبازان در اجرای فرامین الهی در جامعه اسلامی پیشگام هستند.

نوشته شده توسط البرزگلستان در سه شنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۲۷ ب.ظ

دیدگاه