احمدی فرماندار شهرستان بندرگز : جشنهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با محوریت مردم برگزار می شود

‍ فرماندار بندرگز : جشنهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با محوریت مردم برگزار شود فرماندار شهرستان بدرگز گفت : با توجه به ویژگی بارز انقلاب اسلامی یعنی مردمی بودن آن لازم است که جشنهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز با محوریت مردم برگزار شود.

به گزارش  البرز گلستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری بندرگز ؛ “حسین احمدی” در یازدهمین نشست شورای اداری شهرستان بندرگز در سال ۹۷ افزود : مردمی کردن برنامه های دهه فجر یکی از محورهای اصلی ستاد دهه فجر شهرستان است.

وی بیان داشت : در جشنهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آحاد مختلف مردم باید مشارکت داشته باشند و وظیفه دستگاه های اجرایی پشتیبانی و حمایت از برنامه های مردمی و فراهم آوردن شرایط لازم برای برگزاری هر چه با شکوهتر این جشنها است.

رییس شورای اداری شهرستان بندرگز با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در طول دوران عمر خود منشا تحولات گسترده ای شده که آثار آن به خوبی برای همگان هویدا می باشد افزود: بدون شک انقلاب اسلامی ایران باعث تحولات عظیمی در سطح جهان و در بین مردم مسلمان دنیا شده است لذا دهه فجر بهترین فرصت است که انقلاب اسلامی مورد بازخوانی مجدد قرار گیرد.

احمدی با تاکید بر تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان جامعه اضافه کرد: ایجاد امید و افق درخشان انقلاب در برنامه های دهه فجر باید گنجانده شود.

فرماندار بندرگز در بخش دیگری از سخنان خود گفت : محور شکل گیری انقلاب اسلامی ایران ، مردم هستند و به همین دلیل مهمترین راه برای استمرار ارزش های انقلاب ، خدمت به مردم است.

این مقام مسوول از مسوولان دستگاه های مختلف اجرایی شهرستان بندرگز خواست تا جلب حداکثری رضایت مردم را از دغدغه های اصلی خود قرار دهند.

احمدی خاطر نشان کرد : مسوولان دستگاه های اجرایی باید با درک درست از فداکاری های ملت ایران ، روند خدمت بی منت به مردم را به حداکثر میزان خود برسانند.

گفتنی است ، کریمی مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گلستان نیز در این نشست حضور داشت.

نوشته شده توسط البرزگلستان در یکشنبه, ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۳:۲۳ ب.ظ

دیدگاه