سردار جاویدان فرمانده انتظامی گلستان :مبارزه با قاچاق کالا به عنوان یکی از مهمترین تدابیر اجتماعی می تواند امیدهای فراوانی را برای نسل آینده به دنبال داشته باشد.

البرز گلستان/سردار “علی اکبر جاویدان” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس مبارزه با  قاچاق کالا را به عنوان یکی از مهمترین ماموریت های پلیس عنوان کرد.

وی گفت: مبارزه با قاچاق کالا به عنوان یکی از مهمترین تدابیر اجتماعی می تواند امیدهای فراوانی را برای نسل آینده به دنبال داشته باشد.

سردار جاویدان با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا باید به عنوان یک دغدغه عمومی و همگانی تبدیل شود تصریح کرد: تا زمانی که در حوزه مبارزه با قاچاق کالا یک بسیج عمومی شکل نگیرد نمی توان شاهد موفقیت های چشمگیری در آن حوزه باشیم.

وی بیان داشت: پیچیده بودن مسئله قاچاق از یک سو و ظاهر فریبنده آن از سوی دیگر ضرورت تداوم و گسترش تبلیغات هوشمندانه و فعالیت های فرهنگی دقیق و همه جانبه را بیش از پیش آشکار می کند.

این مقام ارشد انتظامی استان با تاکید بر استفاده از پتانسیل همه سازمان ها و نهادها در حوزه مبارزه با قاچاق کالا از عملکرد موفقیت آمیز پلیس در این حوزه طی یک ماهه گذشته خبر داد و گفت: در یک ماهه گذشته ۱۶۱ پرونده زیر ۱۰ میلیون ریال و ۱۰۰ پرونده بالای ۱۰ میلیون ریال تشکیل و یک باند توزیع قاچاق کالا منهدم شد.

فرمانده انتظامی استان بیشترین کالاهای کشف شده طی این مدت را لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی، دارو و فرآورده های نفتی و شیلاتی عنوان کرد و گفت: ارزش کل کالاهای کشف شده در یک ماهه گذشته ۲۲ میلیارد و ۸۷۲ میلیون ریال برآورده شده است.

سردار جاویدان با اشاره به توقیف ۸۶ دستگاه خودروی حامل قاچاق کالا طی این مدت خاطر نشان کرد: کشف این مقدار کالای قاچاق در مقایسه با خرداد ماه سال گذشته ۳۱ درصد رشد داشته است.#

انتهای خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

نوشته شده توسط البرزگلستان در شنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۹:۳۳ ب.ظ

دیدگاه