وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان:تفکر جهادی عامل بقای انقلاب و اقتدار ایران اسلامی می باشد

کدخبر:۵۱۷۳۲

البرز گلستان گروه ایثار/اسرافیل وزیری در دیدار چهره به چهره با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر گفت: صبر و شکیبایی خانواده‌ معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است که در برابر توطئه‌ دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان‌های نظام اسلامی و رهبری دفاع کرده‌اند.
وزیری افزود: نهادینه شدن فرهنگ شهادت‌طلبی و ایثار موجب تقدیم هزاران شهید، آزاده و جانباز شد و به برکت این خون‌های مطهر کشور ما در اوج امنیت و اقتدار قرار دارد.
وی خانواده‌های معظم شهدا را پیرو راستین امام حسین (ع) دانست و گفت: شهدا با تأسی به اهل‌بیت (ع) برای مقابله با باطل جهاد کردند و صبر و بردباری خانواده‌های آنان ادامه‌دهنده خط سرخ حسینی و راه شهدای عزیز است.
وی با تأکید بر اینکه جانبازان در هر پیشرفت و اتفاق خوبی که در کشور رخ می‌دهد، نقش و سهم بسیار برجسته‌ای دارند، خاطرنشان کرد: جوانان مؤمن و متعهد با الگو گرفتن از یادگاران دوران دفاع مقدس در جهت اعتلای ایران اسلامی باهمت و تلاش مضاعف خود توانسته‌اند ضمن جبران خرابی‌های دوران جنگ تحمیلی، کشور را در عرصه‌های علمی و فن‌آوری در جایگاه ممتاز جهانی قرار دهند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: تفکر جهادی عامل بقای انقلاب و اقتدار ایران اسلامی بوده و همه ما مسئول ترویج این تفکر غنی هستیم.

/ انتهای خبر

نوشته شده توسط البرزگلستان در چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۲ ق.ظ

دیدگاه