فرماندارشهرستان رامیان ازافتتاح ۵۹ پروژه عمرانی ، اقتصادی واشتغالزایی بااشتغال ۲۵۸ نفردرایام الله دهه فجرامسال خبرداد

کدخبر:۴۷۸۶۴

فرماندار شهرستان رامیان از افتتاح و ۵۹ پروژه عمرانی ، اقتصادی و اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر ۹۰۹ میلیارد ریال و اشتغال ۲۵۸ نفر در شهرستان در ایام الله دهه فجر امسال خبر داد.

البرز گلستان/مهندس جواد صادقلو فرماندار رامیان در نشست با گروه خبری فجرگلستان با تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت چهل و دومین طلیعه شکوهمند انقلاب اسلامی و نکوداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای عزیز گفت : دهه فجر فرصت زیبنده و مغتنمی است تا کارگزاران دولت شمه ای از خدمات ، تلاش ها و عملکرد خود را به اطلاع مردم شریف برسانند . قطعا مردم عزیز میدانند که علی رغم توطئه ها و تحریم ها ، دولت با پشتوانه همین مردم دستاوردهایی بزرگ و پیشرفت های قابل تحسین در تمامی حوزه ها داشته است .

وی علاوه بر تشریح برنامه های فرهنگی ویژه دهه فجر که با محوریت مردم خواهد بود در خصوص افتتاح پروژه ها بیان داشت: ۵۹ پروژه عمرانی ، اقتصادی و اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر ۹۰۹ میلیارد ریال و اشتغال ۲۵۸ نفر در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

وی خاطر نشان کرد : از مجموع این پروژه‌ها ۵۲ پروژه با اعتباری معادل ۵۶۶ میلیارد ریال عمرانی ، ۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۴۳ میلیارد ریال اقتصادی و اشتعال زا می باشد‌.

ایشان در پایان از افتتاح ساختمان شهرداری خان ببین ، احداث مدرسه در دو روستای سلمان فارسی ، حسین آباد تپه سری ، آسفالت راه روستایی شهید باهنر، احداث و بهره برداری از ۳۰ واحد مسکن جوانان در توران فارس ، اجرای طرح هادی در ۶ روستای شهرستان ، احداث و بهره برداری از مجتمع ۴ واحدی مددجویان دارای دو معلول بهزیستی ، توسعه و نوسازی ماشین آلات ، تجهیزات و ادوات کشاورزی و همچنین احداث گلخانه هیدروپونیک سبزی و سیفی بعنوان بخشی از ۵۹ پروژه شهرستان در دهه فجر امسال خبر داد.

وی اضافه کرد: ۱۵۳ برنامه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شامل نمایشگاه توانمندی بانوان، دیدار با خانواده شهدا، تقدیر از بانوان شاغل و کارآفرین، مسابقات بومی و محلی ویژه بانوان، مسابقه شعر نماز، سرودخوانی کودکان و پخش سرودهای انقلابی طی دهه فجر اجرا می شود.

 

نوشته شده توسط البرزگلستان در چهارشنبه, ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۶ ب.ظ

دیدگاه