مدیر کل استاندارد گلستان از تمدید ۸۱پروانه کاربرد علامت استاندارد  اجباری و تشویقی برای فرآورده های تولیدی استان، در پنج ماهه نخست سال ۱۳۹۸ خبر داد

تمدید ۸۱ پروانه کاربرد علامت استاندارد در گلستان
مدیر کل استاندارد گلستان از تمدید ۸۱پروانه کاربرد علامت استاندارد  اجباری و تشویقی برای فرآورده های تولیدی استان، در پنج ماهه نخست سال ۱۳۹۸ خبر داد.

به گزارش البرز گلستان به نقل از  روابط عمومی اداره کل استاندارد گلستان،محمود فرمانی افزود: در راستای شرح وظایف ابلاغی از سوی سازمان ملی استاندارد ایران  و لزوم پایش مهلت و تاریخ اعتبارپروانه های صادره ،این تعداد پروانه  پس از انقضاء اعتبار قانونی سه ساله تمدید شد.

وی ادامه داد: در همین مدت ۳۵ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و۴ پروانه تشویقی صادر و یک پروانه کاربرد نشان حد مجاز آلاینده ها در محصولات کشاورزی نیز صادر شد.

دبیر شورای استاندارد گلستان با اشاره به این که پروانه های صادر شده در صنایع نساجی و چرم، خودرو و نیروی محرکه، ساختمانی و معدنی، خدمات، برق و الکترونیک، بسته بندی و سلولزی،شیمایی ،غذایی و کشاورزی بوده است، خاطر نشان کرد: هر قدر در زمینه گسترش استاندارد سازی در جامعه به ویژه محصولات صنعتی، کشاورزی و خدماتی و ترویج آن تلاش و کوشش شود اقتصاد جامعه بهبود می یابد.

مدیر کل اداره استاندارد گلستان افزود: در پنج ماهه اول سال جاری ۲۸ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و ۳ پروانه تشویقی باطل، ۱۴ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری تعلیق و ۱۱پروانه اجباری نیز رفع تعلیق شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه رعایت استانداردها کشور را به مسیر پیشرفت و توسعه سوق می‌دهد، خواستار توجه به این مهم از سوی تمامی افراد به ویژه واحدهای تولیدی ـ خدماتی شد.

نوشته شده توسط البرزگلستان در سه شنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲:۵۵ ب.ظ

دیدگاه