دکتر هاشمی استاندار گلستان:۲۰ نقطه در استان برای پاکسازی و مبارزه با مواد مخدر در دستور کار قرار می گیرد

استاندار گلستان تأکید کرد: با همکاری فرمانداران و دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان، در هر شهرستان یک نقطه، دو نقطه در گنبد و سه نقطه در گرگان و در مجموع ۲۰ نقطه در استان برای پاکسازی در دستور کار قرار گیرد تا اقدامات مشابه طرح شهید شوشتری در آن ها انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ، سید مناف هاشمی   دهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، تصریح کرد: همه ظرفیت های ۵ کمیته این شورا باید به کار گیری شود.

وی با اشاره به تعیین نقاط اولویت دار در راه های ارتباطی استان با استانهای دیگر برای ایجاد پاسگاه افزود: باید اقدامات لازم در سه نقطه تعیین شده در شهرستان های رامیان، آزادشهر و گالیکش در اسرع وقت با مدیریت فرمانداران و همکاری فرماندهان انتظامی این شهرستانها انجام شود.

استاندار گلستان بر ضرورت سرکشی و نظارت بر کمپ های ترک اعتیاد تأکید و خاطرنشان کرد: تیم های راستی آزمایی و ارزیابی، از همه کمپ های استان بازدید خواهند کردند و گزارش ها را برای بررسی مشکلات به شورا ارائه می نمایند.

هاشمی اظهار کرد: همه تلاش ها و اقدامات در همه حوزه ها و توسط همه دستگاه ها باید در راستای ایجاد اشتغال و نشاط آفرینی در جامعه باشد.

وی گفت: ایجاد اماکن ورزشی و اماکن تفریحی و سرگرمی های مفید برای جوانان می تواند در کاهش آسیب های اجتماعی مؤثر باشد و البته انجام کارهای فرهنگی و تبلیغی نیز در این زمینه لازم و ضروری است.

در این جلسه، فرماندهی انتظامی استان از افزایش ۱۴۰ درصدی کشفیات استان در سال جاری خبر داد.

گفتنی است، در ابتدای جلسه، ضمن بررسی مصوبات جلسه قبل، فرماندار کردکوی، شهردار گرگان و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گزارشی از اقدامات انجام شده خود ارائه کردند.

نوشته شده توسط البرزگلستان در دوشنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲:۰۵ ب.ظ

دیدگاه