دکتر طیبی مدیرکل ورزش و جوانان گلستان ازانتخاب جوان ترین مدیر استانی و مدیرانی که از ظرفیت جوانان در حوزه مدیریتی خود بیشترین بکارگیری راداشته خبرداد

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از افتتاح خانه جوان استان گلستان در اردیبهشت ماه و همزمان با هفته جوان خبر داد.

البرز گلستان/به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان گلستان:دکتر بهمن طیبی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان گفت: همچنین در هفته جوان امسال انتخاب مدیر جوان برتر استان و انتخاب مدیر برتری که بیشترین استفاده را از جوانان در حوزه مدیریتی خود داشته است، خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه نقش جوانان در تحقق اقتصاد مقاومتی بی بدیل است اظهار کرد: همه دستگاهها باید در راستای تحقق شعار سال با استفاده از ظرفیت جوانان و با برنامه حرکت کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خاطرنشان کرد: نیمی از ظرفیت اشتغال در دنیا در حوزه گردشگری است و ما باید تلاش کنیم تا با سرمایه گذاری در این حوزه، بیش از گذشته از این ظرفیت بزرگ در راستای اشتغالزایی بهره بگیریم.

طیبی در ادامه گفت: از اداره کل ورزش و جوانان استان می خواهیم در سال جاری ۵ اولویت حوزه جوانان را احصاء و روی آن متمرکز شوند.

وی با تأکید بر ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه گفت: ایجاد شور و نشاط اجتماعی سبب پویایی و تحرک بیشتر جامعه و جوانان خواهد شد، ضمن اینکه در این حوزه همه از مسئولین و مدیران گرفته تا ائمه جمعه و جماعات، نخبگان و سایر افراد و گروههای تأثیر گذار، باید خود را مسئول بدانیم.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان در پایان، انتخاب ستاد ساماندهی جوانان استان را به عنوان ستاد برتر کشوری، حاصل تلاش ها و برگزاری منظم جلسات و پیگیری مصوبات در این حوزه عنوان کرد و از اعضای ستاد تقدیر کرد

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در پنج شنبه, ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۸:۳۱ ق.ظ

دیدگاه