مهقانی رئیس هئیت بدنسازی و پرورش اندام گلستان در سیمنار استراتزی ورزشی بازنشستگان:پیشکسوتان صندوق بازنشستگی با ۵۰درصد تخفیف وارد باشگاههای بدنسازی می شوند.

البرز گلستان/اولین سیمنار سالمندی و استراتژی های ورزشی مبارزه با پیری برای بازنشستگان استان گلستان با حضور میر باقری مدیر کل امورسیاسی و چراغعلی مدیر کل امور اجتماعی استانداری گلستان و مازندرانی مدیر کل تعاون و اه اموراجتماعی استان پهلوری مدیربانک توسعه و کارآفرین استان و جعفری مدیر صندوق بازنشستگی استان و مجید گرک یراق دبیر آموزش فدراسیون بدنسازی کشور ومهقانی رئیس هیئت بدنسازی استان گلستان وروسای کانون ها وگلریزمدیر خانه امید استان و افتخاری مدیر گروه خبر البرز گلستان با حضور بیش از ۱۳۰ نفر از بازنشستگان کشوری استان در سالن اجتماعات خانه امید استان برگزار گردید.

مهقانی رئیس هئیت بدنسازی و پرورش اندام گلستان در این سیمنار اظهار کرد: بزودی ۱۵۰الی۲۰۰نفر از مربیان بدنسازی آقا و بانو در محل خانه امید استان نشستی در باره نحوه برخوردهای ورزشی و بدنسازی در باره جامعه سالمندان بالای ۵۰سال برگزار می گردد.

مهقانی سپس خاطر نشان کرد : در این آموزش برای مربیان گواهینامه صادر می شود تا اجازه انجام کارهای ورزشی را با جامعه عزیز پیشکسوت و سالمند را داشته باشند.

وی افزود: تمام سالمندان و پیشکسوتان عضو صندوق بازنشستگی می توانند  پس از طی دوره با ۵۰درصد تخفیف وارد باشگاههای بدنسازی شوند.

رئیس هئیت بدنسازی و پرورش اندام گلستان ضمن تقدیر از برگزاری این سیمنار اظهار کرد: طی جدیدترین متددعلمی  از ورزش بانشاط تر همین دور هم جمع شدن اعلام گردید که خوشبختانه شما در این امر سرآمد هستید.

 

نوشته شده توسط البرزگلستان در پنج شنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۸:۰۰ ق.ظ

دیدگاه