یاسر لیوانی مدیر کل نوسازی مدارس گلستان:اجرای طرح تحولی «آجر به آجر» در زمینه مدرسه سازی به منظورجذب مشارکت نهادهای دولتی و غیردولتی دراستان

البرز گلستان یاسر لیوانی مدیر کل نوسازی مدارس گلستان در خصوص طرح آجر به آجر در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: طرح تحولی «آجر به آجر» مطابق با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به منظور جذب مشارکت سازمان ها، نهادهای دولتی و غیردولتی و سایر اقشار و گروه ها در استان گلستان در حال اجرا است.

وی توضیح داد: در راستای طرح توسعه مشارکت های مردمی (آجر به آجر)، از ابتدای سال تاکنون ۳۷ تفاهم نامه خیری با مشارکت خیران حقیقی و حقوقی مدرسه ساز به میزان ۳۴ میلیارد تومان منعقد شده است.

لیوانی افزود: در اجرای این طرح تاکنون سه هزار و ۲۲۶ خیر مشارکت داشته و علاوه بر آن اقشار مختلف مانند فرهنگیان و مردم هم به صورت خرد در زمینه مدرسه سازی، کمک های خود را اهدا کردند.

وی بیان کرد: هدف از اجرای این طرح نهادینه کردن فرهنگ مدرسه سازی در بین همه اقشار است و بیان می کند که هر شخص با هر رقمی می توانند خیر باشد.

مدیر کل نوسازی مدارس گلستان در ادامه از عملیاتی شدن تمامی پروژه های خیری در استان گفت و افزود: برای تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها منابع مالی دولتی آن هم دیده شده و در کوتاهترین زمان مدارس افتتاح خواهد شد.

وی ضمن تشکر و قدردانی از خیرین مدرسه ساز گفت: سال گذشته ۶۳ خیر مدرسه ساز با مبلغ ۵۵ میلیارد تومان در امر مدرسه سازی یاری گر ما بوده اند.

نوشته شده توسط البرزگلستان در سه شنبه, ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱:۰۶ ب.ظ

دیدگاه