سردار معروفی در یادواره شهدای مخابرات منطقه گلستان : انقلاب اسلامی ایران استمرار غدیراست

سردار معروفی در یادواره شهدای مخابرات منطقه گلستان :
انقلاب اسلامی ایران استمرار غدیراست

سیزدهمین یادواره شهدای مخابرات منطقه گلستان با حضور پرشور کارکنان و خانواده شهدا برگزار شد .
در این مراسم که با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا گلستان ، مهندس غلامعلی شهمرادی مدیر مخابرات منطقه گلستان و تنی چند از مدیران و مسئولان استانی وشهرستان گرگان به همراه خانواده معزز شهدا و کارکنان شاغل وبازنشسته مخابرات استان در حسینیه ثار ا… سپاه شهرستان گرگان برگزار شد ، سردار معروفی با اشاره به عظمت واقعه تاریخی انقلاب اسلامی ایران ، آنرا برحق دانست وگفت : درحقانیت انقلاب ایران ذره ای تردید وجود ندارد .
وی با تبریک ایام ا…دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، این حرکت بزرگ تاریخ ایران را انقلاب مهدویت نام برد و گفت : انقلاب اسلامی ایران ، استمرار غدیر است.
فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به به چهلمین روزشهادت سردار حاج قاسم سلیمانی ، شهادت این سرداربزرگ را معجزه ای برای ایران نام برد و آنرا عامل نزدیک شدن و وحدت بیش از پیش ملت ایران دانست .
وی با بر شمردن وظایف مسئولان در شرایط کنونی گفت : علاوه بر اینکه باید اهل تذهیب باشیم رسالت اصلی مدیران و مسئولان این است که میبایست مبلغ دین و انقلاب باشند و واجب است در ادامه راه شهیدانی همچون حاج قاسم سلیمانی استوار گام برداریم .
در ادامه این مراسم معنوی که با اجرای مداحی همراه بود از همسران و مادران شهدای مخابرات منطقه گلستان تجلیل بعمل آمد .

نوشته شده توسط البرزگلستان در سه شنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۶:۴۹ ب.ظ

دیدگاه