در دیدار مهندس فرمانی مدیرکل استاندارد گلستان با دادستان شهرستان مینودشت تاکید شد: عزم جدی دستگاه قضایی جهت برخورد با متخلفان حوزه استاندارد

در دیدار مدیرکل استاندارد گلستان با دادستان شهرستان مینودشت تاکید شد:
عزم جدی دستگاه قضایی جهت برخورد با متخلفان حوزه استاندارد
در راستای گسترش همکاری های دو جانبه، نشست مشترکی بین مدیر کل استاندارد گلستان و دادستان مینودشت در محل دفتر دادستان انجام شد.
به گزارش البرز گلستان به نقل از  روابط عمومی اداره کل استاندارد گلستان، محمود فرمانی ضمن اشاره به قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد سازمان ملی استاندارد با تاکید بر چگونگی نظارت استاندارد بر آسانسورها و شهربازی ها و… در سطح استان، از روند عملکرد استاندارد و وظایف محوله در خصوص کالا و خدمات مشمول استاندارد اجباری توضیحاتی را ارائه کرد.
دبیرشورای استاندارد  گلستان تصریح کرد: با توجه به نگاه مثبت دستگاه قضا به مقوله کیفیت و استانداردسازی ، خواستار حمایت و همراهی همه جانبه در زمینه استاندارد و استانداردسازی هستیم.
دادستان شهرستان  مینودشت نیز با توجه به اهمیت استاندارد در حفظ سلامت، بهداشت و ایمنی جامعه، حضور استاندارد را حضوری اطمینان بخش دانست و افزود: مهر استاندارد، اطمینان خاطر برای همه شهروندان به همراه دارد و باید برای تقویت این سرمایه تلاش کرد.
حسینعلی ایزد اظهارامیدواری کرد که در خصوص همکاریهای مشترک دادستانی و استاندارد ، بتوانیم بیش از پیش در حفظ سلامت حقوق شهروندی گام بر داریم و در همین راستا دستگاه قضایی برای برخورد با متخلفان آماده هر گونه همکاری با اداره کل استاندارد گلستان است.
در این نشست در مورد پرونده های حقوقی حوزه شهرستان مینودشت و اقدامات استاندارد گلستان در این شهرستان بحث و تبادل نظر شد.
در این دیدار معاون ارزیابی انطباق،رئیس اداره حقوقی و پاسخگویی به شکایات و رئیس اداره استاندارد گنبد کاووس، حضور داشتند

نوشته شده توسط البرزگلستان در چهارشنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۱۰ ب.ظ

دیدگاه