شهربانو برهانی معاون فرماندار بندرگز : همه دستگاه‌های مرتبط با مسائل فرهنگی و ورزشی برای جوانان برنامه‌ریزی کارشناسی انجام دهند

‍ معاون فرماندار بندرگز : همه دستگاه‌های مرتبط با مسائل فرهنگی و ورزشی برای جوانان برنامه‌ریزی کارشناسی انجام دهند

معاون سیاسی ، امنیتی فرماندار بندرگز گفت : همه دستگاه‌های مرتبط با مسائل فرهنگی و ورزشی باید برای جوانان برنامه‌ریزی کارشناسی انجام دهند.

به گزارش البرز گلستان به نقل آر  روابط عمومی فرمانداری بندرگز ؛ “شهربانو برهانی” در هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بندرگز در سال ۹۷ افزود : باید با ایجاد فضای شاد و نشاط‌آور در چارچوب قوانین نظام ، شرایط جذب جوانان را به سمت و سوی فضای سالم مهیا کرد ، چرا که جوانان نیازمند فضای سالم هستند.

وی بیان داشت : در برنامه ریزی ها باید دیدگاه عمومی جامعه و بر اساس نیازهای جامعه هدف انجام شود.

معاون فرماندار بندرگز با اشاره به سرمایه گذاری دولت بر روی جوانان و استفاده از این ظرفیت در همه حوزه ها یادآور شد : استفاده از ظرفیت جوانان در حوزه های مختلف در دولت تدبیر و امید رو به رشد و مثبت بوده است.

برهانی با اشاره به پویایی و انگیزه جوانان برای خدمت به جامعه افزود: اعتماد به جوانان و استفاده از آنان در عرصه های مختلف در کنار مدیران نقش مهمی در پیشبرد امور دارد.

وی با اشاره به در پیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر تدوین برنامه های دو ساله برای جوانان ، افزایش فعالیت تشکل های غیردولتی در روستاها ، برگزاری نشست های پیشگیری از آسیب های اجتماعی با حضور اساتید مجرب و ارائه فعالیتهای دولت در حوزه جوانان تاکیدکرد.

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در دوشنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۳۰ ب.ظ

دیدگاه