امیر سرتیپ ۲ سعید اثنی عشریه در جمع فرماندهان و افسران ارشد تیپ ۲۳۰ شهید متاجی گلستان:رای حفظ عزت و شرف خود باید هوشیار باشیم

فرمانده تیپ ۲۳۰ شهید متاجی گرگان: ارتش هیچ‌گاه اجازه سوءاستفاده به بدخواهان را نمی دهد

امیر سرتیپ ۲ سعید اثنی عشریه در جمع فرماندهان و افسران ارشد تیپ ۲۳۰ شهید متاجی اظهار داشت: دشمن همیشه در کمین است و تلاش می‌کند فرهنگ، دین، ناموس، و شخصیت ما را مورد هدف قرار دهد.
اثنی عشریه با بیان اینکه همیشه باید هوشیار باشیم، تاکید کرد: باید بیدار و هوشیار باشیم اگر غیر از این باشد غافلگیر خواهیم شد و ملتی که غافلگیر شود ذلیل می‌شود. برای اینکه عزت و شرف خود را حفظ کنیم باید هوشیار باشیم.

وی بیان کرد: کارکنان پدافند هوایی چشمان بیدار ملت و شبانه‌روز بیدار هستند و تمام آسمان کشور را با هوشیاری رصد می‌کنند و نتیحه تلاش شما بیداردلان امنیت پایدار آسمان ایران اسلامی است.

فرمانده تیپ ۲۳۰ شهید متاجی گفت: موضوع حفظ هوشیاری به ویژه ارتقای هوشیاری آحاد کارکنان ارتش و خانواده‌های آن‌ها مورد تاکید فرماندهی معظم کل قواست.

اثنی عشریه به بصیرت کارکنان ارتش در برخورد با موضوع حوادث اخیر اشاره و اظهار کرد: هوشیاری، ولایتمداری و بصیرت مردم و نیروهای مسلح موجب شد، اغتشاشات و فتنه اخیر نیز در نطفه خفه شود و بار دیگر جلوه‌های اتحاد و همدلی نمایان شود.

وی افزود: ارتش مشکلات و سختی‌های دوران جنگ تحمیلی را با نجابت و صلابت تحمل کرد و در دوران پس از دفاع نیز هیچگاه اجازه نداد بدخواهان نظام با نیات شوم‌شان خدشه‌ای به قداست، صلابت، ولایتمداری و اقتدار ارتش وارد کنند.

نوشته شده توسط البرزگلستان در دوشنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲:۰۰ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    امیر واقعا برای من بزرگ ترین افتخار بود که به عنوان سرباز راننده شما بودم درسته فاصله محل زندگیم تا یگان خدمتی از این ور کشور تا اون ور کشور بود ولی محبتی که به من داشتین باعث شد تا ۵ ماه مرخصی نرم چون فضایی رو به وجود آوردین که منو مث خانواده خودتون دونستین و من هیچگاه احساس غربت نکردم و این محبت تا بعد سربازیم هم موندگار شد ایشالاه هرجا هستین موفق و پیروز باشین یاشاسین…

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه