معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گلستان :عامل اسید پاشی بر روی خودروی ملی پوش سابق والیبال دستگیر شد

کدخبر:۵۲۰۱۴
عامل اسید پاشی بر روی خودروی ملی پوش سابق والیبال دستگیر شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری عامل اسید پاشی بر روی خودروی بازیکن سابق تیم ملی والیبال کشورمان در شهرستان “گنبدکاووس” خبر داد.

به گزارش البرز گلستان گروه امنیت سرهنگ “رضا رضی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در آخرین روزهای سال گذشته، بدنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره اسید پاشی بر روی خودرویی در گنبدکاووس، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی شهرستان به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس مشخص شد خودرو متعلق به یکی از بازیکنان سابق تیم ملی والیبال کشورمان بوده و خساراتی نیز دیده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گلستان با بیان اینکه عامل اسید پاشی به مکانی نامعلوم متواری شده بود، گفت: پیگیری های پلیس برای دستگیری متهم ادامه داشت تا اینکه روز گذشته و با اشراف اطلاعاتی ماموران، مخفیگاه متهم شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

سرهنگ رضی تصریح کرد: متهم در اعترافات خود اعلام کرد با فردی دیگر اختلافات شخصی داشته و به اشتباه بر روی خودروی ملی پوش سابق والیبال که در آن نزدیکی توقف کرده بود، اسید ریخته است.

این مقام انتظامی گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان در پایان اظهار داشت: این بازیکن سابق تیم ملی والیبال طی تماسی از تلاش های پلیس در راستای دستگیری متهم و همچنین برقراری نظم و امنیت جامعه قدردانی کرد.

/انتهای خبر

نوشته شده توسط البرزگلستان در پنج شنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۴:۳۳ ب.ظ

دیدگاه