هیوه چی فرماندار شهرستان بندر ترکمن :برگزاری مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور در شهرستان می تواند پتانسیل خوبی برای شناساندن فرهنگ، آداب و رسوم مردم منطقه باشد

البرز گلستان/جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور در شهرستان ترکمن با حضور هیوه چی فرماندار و جمعی از روسای دستگاههای اجرایی شهرستان روز یکشنبه مورخه ۲۶ فروردین ۹۷ در محل دفتر فرماندار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ الیاس هیوه چی فرماندار ضمن تبریک عید مبعث و محکوم کردن رفتار جنایتکارانه دولت های آمریکا، انگلیس و فرانسه گفت: برگزاری مسابقات ورزشی بخصوص در سطح کشوری برای شهرستان ترکمن از اهمیت زیادی برخوردار است لذا مسئولین مربوطه تلاش کنند از ظرفیت بوجود آمده نهایت استفاده را بعمل آورند.
وی افزود: استفاده درست و اصولی از ظرفیت ها و مشخص شدن مختصات و شرح وظایف دستگاهها می تواند در جهت هر چه بهتر برگزار شدن مسابقات کمک کند.
نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: پخش مسابقات والیبال ساحلی کشور بصورت زنده از صدا و سیما می تواند پتانسیل خوبی برای شناساندن فرهنگ، آداب و رسوم مردم منطقه باشد لذا دستگاهها با برنامه ریزی و سازماندهی دقیق نیازمندی های موجود را شناسایی  و در جهت رفع آن اقدام نمایند تا مسابقاتی آبرومند و شایسته در سطح کشوری و منطقه داشته باشیم.
در ادامه مسئولین دستگاههای مرتبط به ارائه نقطه نظرات وراهکارهایی جهت بهتر برگزار شدن مسابقات پرداختند.

لازم به ذکر است زمان برگزاری مسابقات از تاریخ ۶ لغایت ۸ اردیبهشت ماه ۹۷ در محل اسبدوانی بندرترکمن جنب سالن ورزشی امام رضا (ع) می باشد.

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در سه شنبه, ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۴:۲۰ ب.ظ

دیدگاه