به منظور هماهنگی سفر قریب الوقوع ریاست جمهوری برگزار شد؛ جلسه مشترک کمیته استانی امنیت و استقبال سفر با نمایندگان نهاد ریاست جمهوری

به منظور سفر دکتر روحانی، رئیس جمهور محترم دولت تدبیر و امید و روسای جمهور ترکمنستان و قزاقستان جهت افتتاح پروژه راه آهن شرق دریای خزر، صبح امروز جلسه ای مشترک بین کمیته استانی امنیت و استقبال سفر به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور نمایندگان نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

در این جلسه “علی اصغر احمدی” معاون هماهنگی و امور اجرایی نهاد ریاست جمهوری گفت: استان گلستان علی رغم ترکیب قومیتی، نماد وحدت در جمهوری اسلامی ایران است.

وی خاطرنشان کرد: خدا را شاکریم که تسلط و تجربه دوستان در کمیته امنیت و استقبال سفر ریاست محترم جمهور به گونه ای است که ما دغدغه ای از این بابت نداریم.

احمدی با تأکید بر تقسیم کار بین کمیته ها و شرح وظایف دستگاهها اظهار داشت: همه باید با حفظ حدود، به همدیگر کمک کنیم تا این سفر که دارای انعکاس خبری بین المللی خواهد بود و استان گلستان را در صدر اخبار رسانه ها قرار خواهد داد به نحو احسن به انجام برسد.

در این جلسه همچنین هماهنگی هایی جهت آماده سازی آسفالت جاده صفر مرزی، تأمین برق اضطراری محل ایستگاه راه آهن اینچه برون، آماده سازی پد پرواز هلی کوپتر، وسیله ایاب و ذهاب خبرنگاران داخلی و خارجی، محل ایراد سخنرانی و … صورت پذیرفت.

حاضران در این جلسه در پایان بازدیدی از آخرین اقدامات انجام شده از پروژه راه آهن در منطقه مرزی اینچه برون داشتند.

نوشته شده توسط البرزگلستان در چهارشنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۳:۰۷ ب.ظ

دیدگاه