نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان در جمع تیپ ۲۳۰ گرگان : علما پناهگاه مردم و جامعه هستند

✅ نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان: علما پناهگاه مردم و جامعه هستند

البرز گلستان آیت‌الله سید احمد حسینی خراسانی، صبح سه‌شنبه در جمع کارکنان پایور و وظیفه تیپ ۲۳۰ گرگان تبلیغ اظهار کرد: اکنون عرصه تبلیغ بسیار مهمی است و مبلغان نقش مهمی برعهده‌دارند.

وی با اشاره به اینکه مبلغان راستین الهی فقط در مسیر خداوند متعال گام برمی‌دارند و هیچ تلاشی جز این ندارند، افزود: مبلغان با تکیه‌بر دین خدا در جامعه فعالیت می‌کنند که این بسیار ارزنده است.

نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تبلیغ کار آسانی نیست، تبلیغ را جهاد افضل دانست و گفت: امروز ایستادن در مقابل دیکتاتورها و سخن حق را فریاد کردن هزینه‌بر است، کسانی که کار تبلیغ را برعهده‌دارند جز خدا از هیچ‌کس نمی‌ترسند و همه را به قیام در راه خدا دعوت می‌کنند.

حسینی خراسانی با بیان اینکه با جدال نمی‌توان فردی را به دین خدا دعوت کرد، اظهار کرد: باید توجه داشته باشیم که با جدال فقط می‌توان فرد را از گردونه خارج کرد.

وی افزود: به نقل از ائمه معصوم علمای که پناه گاه و باعث سودآوری جامعه و مردم باشند و بتوانند از مطالبات به‌حق مردم دفاع کنند برتر از ۷۰ هزار عابد است.

وی تصریح کرد: روحانی که بتواند با ترویج ۴۰ حدیث از زندگی مردم گره‌گشایی کند، به معیشت مردم سامان بخشد، عدالت و امنیت اجتماعی را حاکم کند و نشر دهد در روز قیامت به‌عنوان عالم فقیه محشورخواهد شد.

نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه روحانیت موردنیاز مردم است، گفت: مردمی که دین را پذیرفتند و این دین توسط روحانیت تدوین می‌شود هرگز بدون این قشر نمی‌توانند زندگی کنند.

 

نوشته شده توسط البرزگلستان در چهارشنبه, ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲:۳۶ ب.ظ

دیدگاه