مهندس نصیری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان ازدرخشش شرکت توزیع برق گلستان در سومین همایش نقش GIS در صنعت برق کشورخبرداد

البرز گلستان/شرکت توزیع برق گلستان  در سومین همایش ملی کاربرد سامانه اطلاعات مکانی در مدیریت صنعت برق کشور حضوری موفق و درخشان داشت و در بخش نمایشگاه جانبی این کنفرانس نیز جزو غرفه های شاخص بود.

در این همایش که در روزهای ۲۲ و ۲۳ آذرماه در مجموعه آموزشی مجتمع رفاهی پردیس فرح آباد ساری برگزار شد وزارت نیرو، شرکت توانیر، برق منطقه ای مازندران و گلستان، شرکت های توزیع نیروی برق گلستان، مازندران و غرب مازندران مشارکت فعال داشتند و بیش ۷۰ شرکت دولتی و خصوصی از مجموعه ی صنعت آب و برق کشور و مراکز علمی و آموزشی در این کنفرانس و نمایشگاه جانبی آن حضور داشتند.
در حاشیه همایش مهندس علی اکبر نصیری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان، در سخنانی با مثبت ارزیابی کردن برگزاری این همایش در جهت پیشبرد اهداف کلان صنعت برق و تحقق توسعه پایدار اظهار داشت: بکارگیری مناسب سیستم های اطلاعات مکانی در برنامه ریزی، طرح و نظارت و بهره برداری شبکه های برق کشور می تواند نقش مؤثری داشته و به مهندسی شدن هر چه بیشتر طرح ها و سرعت و دقت بیشتر در تحلیل های کارشناسی کمک فزاینده ای نماید.

وی تصریح کرد: شرکت توزیع نیروی برق گلستان با حضوری موفق در این همایش، به ارایه آخرین دستاوردهای علمی و عملی خود در زمینه ی استقرار و کاربرد سامانه اطلاعات مکانی GIS در صنعت برق پرداخت.
عضو شورای سیاستگذاری سومین کنفرانس ملی کاربرد سامانه اطلاعات مکانی در مدیریت صنعت آب و برق با اشاره به مهم ترین برنامه ها و اهداف شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان در زمینه GIS اظهار داشت: استقرار کامل و بروز رسانی مستمرGIS در سطح شرکت، استفاده کاربردی در تمامی فعالیت های شرکت از قبیل طراحی، بهره برداری و مشترکین، بومی سازی پیمانکاران و مشاوران GIS در سطح منطقه و برگزاری دوره های آموزشی برای مدیران و کارشناسان شرکت، مهم ترین برنامه ها و اهداف شرکت در این زمینه می باشد.
مهندس حسین افضلی مدیر عامل برق منطقه ای مازندران و گلستان و رییس دومین کنفرانس ملی کاربرد سامانه اطلاعات مکانیGIS در مدیریت صنعت آب و برق کشور در سخنانی با اشاره به پذیرش ۱۴۵ مقاله در این دوره ی کنفرانس گفت: ۳۸ مقاله برای ارایه و ۶۱ مقاله به صورت پوستری و ۴۶ مقاله برای چاپ انتخاب شدند.

 وی افزود علاوه بر آن با برپایی نمایشگاه و ایجاد ۷۰ غرفه بستری مهیا شد تا شرکت ها آخرین دستاورد های خود را در زمینه GIS ارایه کنند.
مهندس آرش کردی مدیرعامل شرکت توانیر در بازدید از غرفه شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان با مثبت ارزیابی کردن اقدامات این شرکت در زمینه GIS، شرکت توزیع برق گلستان را یکی از شرکت های پیشرو در به کارگیری این سامانه در صنعت برق کشور دانست.

نوشته شده توسط البرزگلستان در یکشنبه, ۱۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۵:۰۷ ق.ظ

دیدگاه