“امیرشیر توماج” فرماندار گمیشان:مجریان، ناظران و همه تشکل های انتخاباتی باید اخلاق را در امر انتخابات سرلوحه خود قرار دهند

البرز گلستان/ امیر شیر توماج رییس ستاد انتخابات شهرستان گمیشان اظهار داشت: قانون همه موارد را مشخص کرده است و همه باید پایبند قانون باشند.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان گمیشان؛ “امیرشیر توماج” فرماندار گمیشان صبح امروز در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری اظهار داشت: انتخابات مهمی پیش رو داریم که تمهیدات لازم برای اجرای انتخابات در سطح شهرستان انجام شده است.
وی اضافه کرد: رعایت اخلاق انتخاباتی لازمه برگزاری انتخاباتی سالم و قانون مند می باشد و مجریان، ناظران و همه تشکل های انتخاباتی باید اخلاق را در امر انتخابات سرلوحه خود قرار دهند.
رییس ستاد انتخابات شهرستان در ادامه با بیان اینکه اسامی داوطلبان از تاریخ ۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۶ منتشرمی‌شود، اظهار داشت: تبلیغات داوطلبین شوراهای شهر و روستا پیش از موعد ممنوع بوده و با تخلفات انتخاباتی در تمامی مراحل برخورد خواهد شد.
توماج همچنین با تشریح عملکرد ستاد انتخابات شهرستان گمیشان در جهت هر چه بهتر برگزاری انتخابات خاطر نشان کرد: امنیت، سلامت، شور و نشاط انتخابات و حضور حداکثری مردم اهمیت بسیار زیادی دارد که این موارد در ستاد انتخابات شهرستان به خوبی اجرا می شود.
وی افزود: رای مردم حق الناس است و ما با تمام تلاش و توان خود از آرای مردم صیانت خواهیم کرد.
فرماندار گمیشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش شبکه های مجازی در انتخابات اذعان داشت: کاربران زیادی در سطح شهرستان از این شبکه ها استفاده می کنند و استفاده کنندگان ومدیران گروه ها و کانال ها در این فضا نباید اقدام به تبلیغات زودهنگام و یا در مواردی به تخریب دیگران دست بزنند چرا که مطابق قانون با آنها برخورد خواهد شد.
رییس ستاد انتخابات شهرستان گمیشان در پایان گفت: فضای مجازی باید بعنوان یک ظرفیت و فرصت مناسبی برای فراهم سازی زمینه های حضور مردم در پای صندوق های رای باشد.

نوشته شده توسط البرزگلستان در یکشنبه, ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۶:۱۸ ب.ظ

دیدگاه