مدیر حوزه علمیه کلاله :وحدت مسلمانان باعث قدرت آنها و ناتوانی دشمنان اسلام و کشور خواهد شد.

کدخبر:۶۵۲۵۴

البرز گلستان/مدیر حوزه علمیه کلاله گفت: وحدت مسلمانان باعث قدرت گرفتن آنها و ناتوان شدن دشمنان اسلام و کشور خواهد شد.

 

آخوند عبدالباسط قره باش در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تبریک هفته وحدت، اظهار کرد: همیشه دشمنان اسلام تلاش می‌کنند با اختلاف افکنی میان مسلمانان راه نفوذ و ضربه زدن خود را به کشور باز کنند، به همین دلیل امام خمینی (ره) با تدبیر خود هفته وحدت را نام گذاری کرد تا همه مسلمانان نسبت به اهمیت مسئله وحدت بیش از پیش هوشیار باشند.

مدیر حوزه علمیه صوفی داز کلاله افزود: وحدت مسلمانان باعث قدرت گرفتن و قوی شدن آنها می‌شود و دشمنان قادر نخواهند بود علیه مسلمانان هیچ اقدامی کنند اما اگر وحدت جامعه اسلامی کمرنگ شود، مسلمانان سست و ضعیف خواهند شد.

روحانی اهل سنت کلاله ادامه با اشاره به اغتشاشات اخیر، گفت: کسانی که در روزهای اخیر اغتشاش کردند، خط و مشی خود را از غرب و استعمارگران می‌گرفتند و هدفشان دفاع از فوت مرحومه مهسا امینی نبود بلکه می‌خواستند با ایجاد تفرقه به اهداف خود برای براندازی نظام دست پیدا کنند.

وی ادامه داد: به لطف الهی، رهنمودهای رهبری و با جهاد تبیین در جامعه دشمنان هرگز به اهداف شوم خود نخواهند رسید.

قره باش تصریح کرد: به برکت انقلاب اسلامی زندگی مسالمت آمیز بین همه اقوام در استان گلستان برقرار است و وحدت عملی را در سراسر استان شاهد هستیم.

مدیر حوزه علمیه صوفی داز کلاله گفت: بعد از پیروزی انقلاب خدمات زیادی به مناطق محروم شده است و روستاهای مرزی از امکانات رفاهی برخوردار شده‌اند.

انتهای خبر

نوشته شده توسط البرزگلستان در جمعه, ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۷:۰۲ ب.ظ

دیدگاه