تشکیل پرونده برای ۵۵ واحد نانوایی متخلف توسط بازرسی سازمان صمت گلستان

کدخبر:۵۰۹۹۲
معاون سازمان صمت استان گلستان خبر داد؛
تشکیل پرونده برای ۵۵ واحد نانوایی متخلف درگلستان
معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن وتجارت گلستان از تشکیل پرونده برای ۵۵ واحد نانوایی متخلف در گلستان خبر داد.
به گزارش البرز گلستان گروه صنعت/علی اصغر اصغری گفت :از ابتدای طرح ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰ بیش از ۷۹۷ بازرسی از واحدهای نانوایی در سطح استان به عمل آمده و ۵۵ پرونده تخلف به ارزش تقریبی صدو ۱۹ میلیون ۵۹۰ میلیون ریال تشکیل شده است.
وی با اشاره به نظارت بر واحدهای نانوایی سطح استان گفت: عرضه نان باکیفیت به مردم مهم‌ترین مطالبه‌ای است که از سوی اقشار مختلف جامعه پیگیری می‌شود، لذا با توجه به حساسیت‌های بهداشتی و نیز نظارت بر عملکرد نانوایی، بازرسی‌ها و برخورد با متخلفان تشدید شده است.
معاون بازرسی صنعت، معدن و تجارت استان گلستان ابراز کرد: در ایام ماه مبارک رمضان قیمت انواع نان روغنی در نانوایی‌های دولتی مرکز استان گلستان ۲هزار تومان است و در نانوایی‌های آزادپز ۲هزار ۵۰۰تومان است که این قیمت‌ها از روز نخست ماه مبارک رمضان اجرایی شده است.
وی اظهار کرد: از ابتدای اردیبهشت ماه وزن چونه نان بربری چه در آزادپز و چه دولتی پز ۵۰ گرم کاهش می یابد اما قیمت نان تغییر نخواهد یافت.
اصغری گفت: شهرندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی اعم از گرانفروشی، کم‌فروشی، تقلب و… مراتب را از طریق سامانه ۱۲۴ به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گزارش دهند.

/ انتهای خبر

نوشته شده توسط البرزگلستان در جمعه, ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۹:۲۶ ق.ظ

دیدگاه