دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان:سمن ها سعی کنند به رسالت اصلی خود نزدیک و از اینکه پیمانکار اجتماعی باشند دوری کنند

.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان خبر داد:برگزاری استارت اپ مبارزه با مواد مخدر در پایان تیر ماه

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان از برگزاری استارت آپ مبارزه با مواد مخدر در پایان تیرماه خبر داد و از تمامی سمن ها خواست تا در این استارت اپ شرکت کنند.

اعضا مجمع جوانان استان گلستان به منظور افزایش همکاری دوجانبه و به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر با محمود روحانی فر دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گلستان دیدار و گفتگو کردند.
در این نشست ابتدا صادق خسروی رئیس مجمع جوانان گلستان ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص ساز و کار طرح های سمن های مردم نهاد اداره کل ورزش و جوانان استان به لزوم همکاری همه جانبه تمامی دستگاه ها در امر مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد.
وی همچنین در خصوص همکاری مجمع جوانان و سمن های مردم نهاد ورزش و جوانان استان با این شورا اعلام آمادگی کرد.
در ادامه محمود روحانی فر ضمن خوشامدگویی به مجمع جوانان اظهار کرد: یکی از مزیت های سمن های مردم نهاد جوانان غیر سیاسی و بی حاشیه بودن آنان میباشد که این موضوع کاملا با ماهیت سمن های مردم نهاد تناسب دارد.
وی تاکید کرد: سمن ها بایستی سعی کنند به رسالت اصلی خود نزدیک و از اینکه پیمانکار اجتماعی باشند دوری کنند.
روحانی فر گفت: امادگی لازم برای همکاری با تمام دستگاه هایی که به سمن های مردم نهاد مجوز فعالیت میدهند را داریم و از طرح های خلاقانه در امر پیشگیری و مبارزه با موادمخدر با روی باز استقبال خواهیم کرد.
وی همچنین از برگزاری استارت آپ مبارزه با مواد مخدر در پایان تیرماه خبر داد و از تمامی سمن ها خواست تا در این استارت اپ  شرکت کنند

نوشته شده توسط البرزگلستان در چهارشنبه, ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۵:۲۰ ب.ظ

دیدگاه