رئیس شورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان گلستان : سران ۳ قوه باور کنند مردم مشکل معیشت دارند/ گردن کلفتان اقتصادی باید رسوا شوند/ نظارت دولت در بازار مقطعی نباشد

رئیس شورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان گلستان :
سران ۳ قوه باور کنند مردم مشکل معیشت دارند/ گردن کلفتان اقتصادی باید رسوا شوند/ نظارت دولت در بازار مقطعی نباشد.

🔸رئیس شورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان گلستان باتاکید بر اینکه انقلاب اسلامی با وحدت کلمه از گردنه‌های سخت عبور می‌کند، گفت: سران ۳ قوه باور کنند مردم مشکل معیشت دارند و در رفع دغدغه های مردم تلاش کنند.

🔹حجت‌الاسلام #کیائی در اجتماع بزرگ مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان گرگان که در حسینیه ثارالله در لبیک به ولایت و محکومیت اغتشاشات اخیر برگزار شد، اظهار کرد: دولتمردان و نمایندگان باید فراتر از ظرفیت ها در حل مشکلات معیشتی مردم تلاش کنند نظارت دولت مقطعی نباشد تا مردم احساس آرامش کنند.

🔸وی با اشاره به اینکه دشمن درصدد این است که بین مسلمانان تفرقه ایجاد کند، ابراز کرد: مردم شهیدپرور انقلاب اسلامی و مردم با بصیرت همواره با وحدت و همدلی و با لبیک به رهبری در کنار یکدیگر ایستادند و از گردنه‌های سخت عبور خواهند کرد.

🔹رئیس شورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان گلستان با اشاره به اینکه باید در برابر خون شهدا ادای تکلیف کرد، ابراز کرد: ما هشت سال دفاع مقدس را با عزت پشت سر گذاشتیم و به پیروزی رسیدیم همانطور که مقام معظم رهبری و امام راحل بارها به موضوع وحدت و همدلی تاکید کردند که باید بین شیعه دو سنی وحدت ایجاد شود تا گردنه های سخت عبور کنیم.

🔸کیائی با اشاره به اینکه ملت ایران صف خود را از آشوبگران جدا کرده است، گفت: دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی بدانند این ملت با همه ملت‌های اسلامی فرق می‌کند، هوشیار و ولایت‌مدار است و از مواضع انقلابی کوتاه نمی‌آید و در فضای کاملا آرام مطالبات خود را به مسوولان گوشزد می‌کند.

🔹وی با اشاره به اینکه ایجاد تفرقه و آشوب حربه دشمن است، گفت: مردم همواره خود را سرباز ولی‌فقیه می‌دانند دشمن درصدد این است که وحدت و اتحاد مردم انقلابی را هدف قرار دهد که با هوشیاری و بصیرت می‌توانیم توطئه‌های دشمن را خنثی کنیم.

🔸رئیس شورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان گلستان دشمن‌شناسی را لازمه پیشرفت کشور دانست و گفت: دشمن عناد خود را آشکارا نشان داد ما باید بیدار باشیم در مسئله اف ای تی اف باید کلام مقام معظم رهبری برای همه فصل‌الخطاب باشد.

🔹کیائی با تاکید بر تلاش مسوولان برای رفع مشکلات مردم خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی وظیفه همه مسوولان را مشخص کرده است سران سه قوه باید باور کنند که مردم مشکل دارند و باید مرهمی بر زخم مردم بگذارند و در معیشت و اقتصاد آنها تدبیر جدی داشته باشند.

🔸وی تاکید کرد: مردم بابصیرت و انقلابی تحت ولایت فقیه امام زمان در دوم اسفندماه به نمایندگان بزدل و کسانی که با وعده و چک سفید از طرح استیضاح صرف نظر می‌کنند باید برای همیشه بر روی این نمایندگان خط قرمز کشیده شود.

🔹رئیس شورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان گلستان با بیان اینکه دستگاه قضا با جدیت گردن هر گردن کلفتی که مشکل اقتصادی در جامعه ایجاد کند را بشکند، ابراز کرد: هر کسی که فشار اقتصادی بر معیشت مردم وارد می کند باید با آنها برخورد شود.

🔸کیائی با اشاره به اینکه همه ما به انقلاب بدهکاریم، افزود: همه ما باید وصایای شهدا را به دقت بخوانیم وقتی شهید عباس بابایی در وصیتنامه خود میگوید پدر و مادر عزیز ما به این انقلاب بدهکار هستیم و باید دینمان را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ادا کنیم.

🔹وی با بیان اینکه نباید اینقدر از رهبری هزینه شود، خطاب به دولتمردان گفت: سران سه قوه باور کنند که مردم مشکل معیشتی دارند و باید مسوولان در رفع مشکلات اقتصادی مردم با جدیت پای کار باشند.

نوشته شده توسط البرزگلستان در یکشنبه, ۰۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۵۲ ب.ظ

دیدگاه