سرهنگ خرمی فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی ازکاهش ۱۴ درصدی تشکیل پرونده جرائم در ۱۰ماه سالجاری باتشکیل ۲۳۰۰ فقره پرونده جرائم در سطح شهرستان خبر داد

۲۰۱۸۰۲۰۷_۱۲۰۷۲۹

البرز گلستان نشست خبری سرهنگ خرمی فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی  به مناسبت دهه فجر و ارایه برنامه های انتظامی شهرستان اظهار کرد:تعامل خوب اصحاب رسانه  با پلیس  قطعا ما بهتر می توانیم ماموریت های خود را به مردم بهتر در راستای استقرار نظم وامنیت  برسانیم.

وی افزود: الحمدالله با تلاشهای خدمتگزاران نظام خدمات خوب انجام شده و نظام ما در اوج قرار دارد.

خرمی گفت: از ۱۲ بهمن تا ۲۲ بهمن نظم  مراسمات  به عهده انتظامی قرار دارد و ان شالله همراه و همگام با مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن همه حضور گسترده داشته باشیم  و یقینا نظم وامنیت آن برقرار می باشد.

فرمانده انتظامی کردکوی سپس تصریح کرد: در عملکردده ماه با تلاشهای انجام شده و همکاری مردم امنیت خوبی در سطح شهرستان برقرار می باشد و در این ۱۰ ماهه حدود۲۳۰۳ فقره پرونده در جرائم مختلف در سطح شهرستان تشکیل شده که نسبت به سال گذشته ۱۴ درصد کاهش داشته و این نشانگر اطلاع رسانی رسانه و همکاری مردم می باشد.

وی گفت: در بحث سرقت با مشارکت مردم  در بحث پاکسازی نقاط الوده ۳درصد کاهش سرقت داشته و سرقت های خرد ۷ درصد ودر بحث سرقت مغازه افزایش ۷۷ درصدی داشته ایم.

سرهنگ خرمی درادامه گفت در بحث دستگیری سارقین ۲۱ درصد افزایش داشته و ۸۱ درصد از سرقتها منجر به کشف شده است .

وی گفت:  در بحث کالای قاچاق حدود ۸۰۰ ملییون تومان  کشفیات قاچاق بوده است..ودر بحث تصادفات درون و برون شهری ۱۸ درصد افزایش داشته ایم. ودر بحث موتور سوار بیشترین تصادفات و جرعی و کشته داشته است.

فرمانده انتظامی کردکوی سپس گفت:۹۳۷ دستگاه توقیف موتور داشته و کشفیات مواد مخدر ۱۵۸ کیلو انواع مواد مخدر و ۵۸۳ نفر دستگیری معتادین و ۶۰ درصد در دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر داشته ایم.

خرمی افزود:در بحث واحد مشاوره۵۷۳ پرونده به واحد مشاوره ارجاع و ۴۵۸ فقره منجر به صلح و سازش شده است که بیشترین مورد نزاع و درگیری بوده است و ۲۷ درصدافزایش  دستگیری  داشته ایم.

وی تاکید کرد:در بحث ا ماکن۸۷ مورد ابطال جواز کسب  و  صدور جواز کسب ۱۶۹ مورد و پلمپ ۸۴ مورد پلمپ  و پلمپ متخلف۶۷ مورد.

وی در ادامه در موارد آموزشی گفت :مواظب افراد ناشناس در مورد سواستفاده از عابر بانک  بوده و به تماسهای ناشناس پاسخگو نباشید

 

 

 

 

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در چهارشنبه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۹:۲۳ ق.ظ

دیدگاه