- البرز گلستان - https://alborzegolestan.ir -

سردارقاسمی فرمانده انتظامی گلستان خبر داد:کشف بیش از ۲۲ هزار عدد اقلام بهداشتی احتکاری دراستان

سردار قاسمی خبر داد: کشف بیش از ۲۲ هزار عدد اقلام بهداشتی احتکاری در گلستان
کشف بیش از ۲۲ هزار عدد اقلام بهداشتی احتکاری در گلستان

البرز گلستان سردار “روح الامین قاسمی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: بدنبال شیوع ویروس کرونا و نیاز شهروندان به اقلام بهداشتی برای پیشگیری از ابتلا به این ویروس، عده ای فرصت طلب و سودجو اقدام به احتکار تجهیزات ضروری مردم و فروش آن در فضای مجازی می کنند.

وی ادامه داد: در همین راستا و برابر رصد صورت گرفته توسط کارشناسان پلیس فتا استان از طریق روش های خاص مهندسی اجتماعی مشخص شد افرادی با درج آگهی در فضای مجازی اقدام به تبلیغ و فروش غیرمجاز اقلام بهداشتی از جمله ماسک و دستکش بصورت عمده می کنند.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: ماموران پس از بررسی های فنی موفق شدند محل دپوی اقلام احتکاری در شهرستان های “گرگان” و “بندرگز” را شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی گلستان خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی با مرجع قضائی و در بازرسی از این ۲ انبار، ۲۲ هزار و ۲۵۸ عدد اقلام بهداشتی از جمله ۲۱ هزار و ۲۲۰ عدد ماسک، ۹۷۶ عدد دستکش و ۶۲ عدد ژل ضدعفونی کننده کشف شد.

سردار قاسمی در پایان با اشاره به دستگیری ۲ متهم در این راستا و معرفی آنان به مراجع قضائی، گفت: شهروندان می توانند در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک در خصوص احتکار اقلام بهداشتی، مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

0 [1]
0 [1]