دکتر طیبی مدیر کل ورزش و جوانان گلستان:برگزاری المپیاد ورزش دراردبیهشت سال آینده /باید شور ورزش در استان ایجاد کنیم

البرز گلستان/ هشتمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گلستان با حضور استاندار و مدیران اجرائی گلستان برگزار گردید.

دکتر طیبی مدیر کل ورزش و جوانان گلستان نیز در این جلسه گفت: ۱۰ تا ۱۵ درصد مردم استان یعنی معادل ۱۵۰ هزار نفر ورزش می کنند که از این تعداد ۶۰ تا ۷۰ هزار نفر سازمان یافته و برای مدال به ورزش می پردازند.

بهمن طیبی با اشاره به این که باید ظرفیت های جدید در ورزش استان ایجاد کرد، افزود: در این راستا طرح استعدادیابی را با همکاری آموزش و پرورش از هفته آینده اجرایی خواهیم کرد که نرم افزار آن از کشور کانادا وارد شده است.

مدیر کل ورزش و جوانان گلستان در خاتمه اظهار کرد: باید شور ورزش در استان ایجاد کنیم و بر این اساس ما برنامه ریزی کرده ایم تا در اردیبهشت ماه سال آینده المپیاد ورزش استان را برگزار نماییم.

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در یکشنبه, ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۷:۱۵ ب.ظ

۲ نظر

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    سلام.طرح استعدادیابی در استان گلستان بسیار ایده خوبی است در واقع راه را برای شناسایی نخبگان ورزشی کوتاه میکند.ودر راستای تحقق این امر برگزاری المپیاد درون استانی بهترین مسیر برای ایجاد شور و نشاط بین ورزشکاران است زنده باد دکتر طیبی مدیر کل محترم ورزش و جوانان استانمان که مایه افتخار پرسنل و جامعه ورزشی استان است

  2. 0

    سلام.طرح استعدادیابی در استان گلستان بسیار ایده خوبی است در واقع راه را برای شناسایی نخبگان ورزشی کوتاه میکند.ودر راستای تحقق این امر برگزاری المپیاد درون استانی بهترین مسیر برای ایجاد شور و نشاط بین ورزشکاران است زنده باد دکتر طیبی مدیر کل محترم ورزش و جوانان استانمان که مایه افتخار پرسنل و جامعه ورزشی استان است.بدرود 

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه