استاندار گلستان در مراسم شهید سلیمانی و شهدای کارمند استان:شهادت به معنای از دست دادن نیست بلکه به مفهوم به دست آوردن است

کدخبر:۵۷۷۶۸

البرز گلستان/استاندار گلستان با بیان اینکه شهادت پایان زندگی نیست، بلکه آغاز حیات است، اظهار کرد: شهادت بالاترین خیری است که خداوند به بندگان خود عطا می کند و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و تمامی شهدا به فرموده قرآن نزد پرودگار روزی می خورند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان دکتر علی محمد زنگانه امروز چهارشنبه ۱۵ دی در مراسم یادواره سردار دلها، سید الشهدای مقاومت ، حاج قاسم سلیمانی و ۱۲۵ شهید کارمند استان، تصریح کرد: شهادت به معنای از دست دادن نیست بلکه به مفهوم به دست آوردن است و کشته شدن زمانی ارزشمند است که در مسیر حضرت حق، اسلام، قرآن و ولایت باشد.

وی افزود: شهید سلیمانی و تمام شهدای مقاومت و تمام مجاهدین در راه حق بهشتی هستند و هیچ چیز در نزد پروردگار محبوب تر از قطره خونی که در راه حق ریخته می شود ، نیست.

استاندار گلستان یادآور شد: شهدا با خدای خود معامله می کنند و حضرت حق بالاترین پاداش را به آنان اعطا می کند.

دکتر زنگانه خاطر نشان کرد: شهدا تنها کسانی هستند که آرزو می کنند در دنیا دوباره حاضر شوند و به مقام شهادت نائل آیند.

لازم به ذکر است مراسم یادواره سید الشهدای مقاومت، سردار سلیمانی و ۱۲۵ شهید کارمند استان با حضور اقشار مختلف مردم، روحانیت معزز و مقامات نظامی و انتظامی استان در حسینیه عاشقان ثارالله گرگان برگزار شد.

انتهای خبر

نوشته شده توسط البرزگلستان در چهارشنبه, ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۵:۳۵ ب.ظ

دیدگاه