دهدشتی زاده،مدیرکل استاندارد گلستان ازبرگزاری بیش از ۱۳ هزار و ۷۰۰ نفرساعت دوره آموزشی در۶ ماهه نخست سال جاری خبرداد

کدخبر:۵۵۳۶۹
آموزش بیش از ۱۳۷۰۰ نفر ساعت استاندارد گلستان

مدیر کل استاندارد گلستان از برگزاری بیش از ۱۳ هزار و ۷۰۰ نفرساعت دوره آموزشی برای کارکنان خود و نیز مدیران کنترل کیفیت،کارشناسان استاندارد و سایر آموزش گیرندگان برون سازمانی در۶ ماهه نخست سال ۱۴۰۰ خبر داد.
به گزارش البرز گلستان به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد گلستان، رضا دهدشتی زاده اظهار داشت: در ۶ ماهه نخست سال ۱۴۰۰، بیش از یک هزار و ۳۸۸ نفرساعت دوره آموزشی برای کارکنان اداره کل برگزار شد که نسبت به برنامه مصوب سازمان ملی استاندارد ایران، تحقق ۶۷ درصدی داشته است.
دبیر شورای استاندارد گلستان همچنین افزود: در زمینه آموزش تخصصی کارشناسان استاندارد نیز ۴۱۴ نفرساعت دوره آموزشی برگزار شده که برنامه تکلیف شده از سوی سازمان ملی استاندارد ۳۳۶ نفر ساعت بود و خوشبختانه اداره کل موفق به تحقق ۱۲۳ درصدی برنامه شده است.
به گفته دهدشتی زاده، مدیران کنترل کیفیت استان نیز در ۶ ماهه نخست سال ۱۴۰۰، بیش از ۵ هزار نفرساعت آموزش دیدند و سایر آموزش های برون سازمانی که شامل کارآموزی دانشجویان، آموزش ارگان ها، آموزش کارشناسان آزمایشگاه و به طور کلی مواردی غیر از کارمندان، مدیران کنترل کیفیت و کارشناسان استاندارد می باشد؛ نیز ۶ هزار و ۹۴۲ نفرساعت رسید که به ترتیب گویای تحقق بیش از ۱۹۸ و ۲۱۰ درصدی برنامه تعیین شده می باشد.
وی عامل تحقق برنامه را برنامه ریزی به موقع، پایش مستمر و مداوم برنامه پیش بینی شده و عدم واگذاری اجرای برنامه به ماه های پایانی سال، پیگیری، مشاوره و نظارت مستمر بر تقویم آموزشی و برگزاری دوره های آموزشی شرکت های همکار آموزشی دانست.
مدیر کل استاندارد گلستان خاطرنشان کرد: آموزش های برون سازمانی توسط مراکز آموزشی همکار سازمان برگزار می شوند که در حال حاضر ۱۰ مرکز آموزشی در این زمینه در استان گلستان فعالیت دارند.

/ انتهای خبر

نوشته شده توسط البرزگلستان در دوشنبه, ۰۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۸ ق.ظ

دیدگاه