وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان : مردم ایران اسلامی بارای خودشان، اقتدار ملی، استقلال وعزت نظام رامجددا به دنیااعلام می کنند

کدخبر:۵۲۴۰۲

به گزارش البرز گلستان گروه ایثارگران/ اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان  گفت: مردم ولایی باید بار دیگر با حضور حماسی و جهادی خود در انتخابات پیش روی کشور، ضمن حمایت از اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل، توطئه و فتنه های دشمنان را خنثی و با رهبر فرزانه خود تجدید پیمان مجدد نمایند.
وی با بیان اینکه انتخابات بارزترین جلوه و تجلی اراده و مشارکت مردم در عرصه تعیین سرنوشت است ادامه داد: مردم ایران اسلامی با رای خودشان، اقتدار ملی، استقلال و عزت نظام را مجددا به دنیا اعلام می کنند.
وزیری افزود: عزت، اقتدار و استقلال ایران اسلامی مدیون رشادت‌های شهدای والامقام و ایستادگی مردم ایران است و امروز همه مردم و مسوولان وظیفه دارند با شناخت شهیدان، راه آنان را ادامه دهند.
وی با اشاره به انتخابات پیش رو و لزوم مشارکت حداکثری مردم پای صندوق های رای تصریح کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا موجب نا امیدی دشمنان اسلام می شود.

/ انتهای پیام

نوشته شده توسط البرزگلستان در سه شنبه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۸:۵۲ ب.ظ

دیدگاه