معرفی شرکت تعاونی کشاورزی پنبه و دانه های روغنی موفق درمنطقه گرگان

کدخبر:۵۰۴۴۴
معرفی شرکت تعاونی کشاورزی پنبه و دانه های روغنی منطقه گرگان به عنوان یک تعاونی موفق

البرز گلستان گروه طبیعت/شرکت تعاونی کشاورزی پنبه و دانه های روغنی منطقه گرگان به عنوان یک شرکت تعاونی موفق حوزه مدیریت تعاون روستایی گلستان میباشد که در سال ۱۳۶۵ تاسیس و فعالیت خود را آغاز نمود.
مدیرعامل این تشکل آقای عبدالله هزارجریبی، متولد ۱۳۴۶ از شهرستان گرگان و دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی که از سال ۱۳۷۶ وارد خدمت در شبکه تعاون روستایی شده و در بخشهای مختلف حوزه کشاورزی و تعاون روستایی کار کرده است و از سال ۱۳۸۲ تا کنون به عنوان مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی پنبه و دانه های روغنی منطقه گرگان در حال خدمت به صنعت پنبه و کشاورزان پنبه کار این منطقه میباشد.
هزارجریبی گفت: پنبه به جهت ارزش اقتصادی بالا به طلای سفید معروف است و بیش از ۷۰ نوع محصول از آن استخراج میشود. همچنین پنبه توانایی تامین روغن و منسوجات جامعه را داشته و محصولاتی که از آن استحصال میشود مواد اولیه بسیاری از صنایع را تامین میکند.
یکی از عوامل موفقیت این تشکل،تقویت روابط بازرگانی با نهادها و ارگانهای ذیربط و متولی همچون سازمان جهاد کشاورزی وسازمان تعاون روستایی و همچنین عضویت در صندوق حمایت از بخش کشاورزی استان و همکاری تنگاتنگ با اتحادیه مرکزی پنبه و دانه های روغنی کشور بوده که منجر به تامین خدمات مورد نیاز جامعه هدف به صورت مطلوب گردیده ، به گونه ای که این روابط روز به روز در حال توسعه بوده و امیدواریم با همراهی بخشهای مذکور شاهد خدمات شایسته به جامعه هدف در استان باشیم.
از برنامه های آتی این اتحادیه میتوان به: احداث کارخانه ای با مالکیت شرکت است که اقدامات اولیه آن به یاری خدا انجام شده است.
در ادامه مهندس هزارجریبی افزود: شرکت تعاونی کشاورزی پنبه و دانه های روغنی منطقه گرگان نقش موثر و غیرقابل انکاری در راستای احیای این صنعت داشته و با برنامه های در دست اجرا امید می رود پنبه بار دیگر جایگاه خود را در استان بازیابد.

/انتهای خبر

نوشته شده توسط البرزگلستان در چهارشنبه, ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۴:۰۹ ق.ظ

دیدگاه