هادی نودهی بعنوان مدیرکل جدیدتامین اجتماعی استان گلستان معارفه شد

کدخبر:۴۸۹۸۴
انتصاب مدیر کل تامین اجتماعی استان گلستان
البرز گلستان/به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان گلستان ، آیین تکریم و معارفه مدیر کل تامین اجتماعی استان گلستان با حضور دکتر عادل دهدشتی معاون امورفرهنگی واجتماعی وامور استانهای سازمان تامین اجتماعی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
در این مراسم ابتدا حسین زنجانی سرپرست اداره کل گلستان با ارائه گزارشی از عملکرد خود در مدت تصدی این پست بیان کرد :اداره کل تامین اجتماعی استان گلستان با ۸۱۳ هزار نفر بیمه شده و مستمری بگیر اصلی و تبعی ، ۴۳ درصد جمعیت استان را تحت پوشش خود قرار داده است . که ۲۶۳ هزار نفر بیمه شده اصلی سازمان می باشند و تعداد کارگاه های فعال استان بالغ بر ۴۷هزار کارگاه است. همچنین وضعیت وصولی منابع در استان گلستان نسبت به نرم مصوب ۵ درصد افزایش یافته است .
سپس دکتر نصرتی مدیر درمان تامین اجتماعی استان در ادامه این مراسم به وحدت حوزه بیمه و درمان سازمان در استان گلستان در اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک اشاره کرد و تعبیر کشتی یکپارچه سازمان تامین اجتماعی را زیبنده عملکرد مدیران تامین اجتماعی در استان گلستان دانست.
در این ویدئو کنفرانس ، دکتر دهدشتی ضمن تقدیر از عملکرد زنجانی ، سرپرست تامین اجتماعی استان گلستان طی ۹ ماهه گذشته ، از فعالیتهای موثر ایشان یاد کرد و خاطرنشان ساخت مجموعه اقدامات صورت گرفته در این مدت بسیار مطلوب بوده است و از ارتباط موثر زنجانی با مجامع کارفرمائی ، کارگری ، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و دستگاه های نظارتی و حاکمیتی قدردانی نمود. در ادامه معاون مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی ، تکریم مردم و افزایش رضایت مخاطبین و بیمه شدگان را اولویت سازمان دانست.

هادی نودهی مدیرکل تامین اجتماعی استان گلستان نیز در این مراسم ضمن تقدیر از مدیر عامل محترم سازمان و تیم مدیریتی ستاد مرکزی به جهت اعتماد به وی و سپردن این مسئولیت ، ابراز امیدواری کرد که با همت مجموعه همکاران استان بتواند این بار سنگین را به سرمنزل مقصود برساند.وی همچنین به برنامه های آتی خود اشاره کرد و گفت که تکریم بیمه شدگان و صاحبان اصلی صندوق تامین اجتماعی و ارتقاء شاخصهای بیمه ای استان از اولویتهای کاری اداره کل خواهد بود. در پایان این مراسم ضمن ابلاغ حکم مدیر عامل سازمان مبنی بر تصدی مدیرکلی استان به هادی نودهی ، لوح سپاسی نیز به جهت تکریم خدمات سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان به حسین زنجانی اهدا شد./ انتهای پیام

نوشته شده توسط البرزگلستان در دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۳:۱۶ ب.ظ

دیدگاه