قدمنان فرماندارکردکوی درآئین بزرگداشت شهید روحانی فرد: این شهید دارا ی روحیه جهادی درارائه خدمت به مردم ونظام جمهوری اسلامی بود

کدحبر:۴۸۶۷۴
فرماندار کردکوی:داشتن روحیه جهادی در ارائه خدمت به مردم و نظام جمهوری اسلامی از شاخصه های مهم شهید روحانی فرد بود.

ابراهیم قدمنان فرماندار کردکوی در آئین بزرگداشت شهید روحانی فرد نخستین فرماندار شهرستان در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به برخی از ویژگیهای اجتماعی و سیاسی وی گفت :
دارا بودن روحیه جهادی در ارائه خدمت به مردم و نظام جمهوری اسلامی از شاخصه های مهم این شهید ولامقام بود.
قدمنان ادامه داد، پیش از پذیرش مسئولیت فرمانداری شهرستان در همان روزهای نخست ،مطالعات مختصری از احوالات و اقدامات فرمانداران این شهرستان داشتم و متوجه این موضوع شدم که این شهید ولامقام از همه فرمانداران شهرستان بسیجی تر بود و روحیه جهادی بیشتری داشت. فرماندار کردکوی علت موفقیت او را هم برامده از همبن روحیات دانست .و ادامه داد؛ این شهید هر جا که مشکلی و مسئله وجود داشت خود راسا در میان مردم قدر شناس حاضر میشد و مشکلات مردم را حل می کرد و این موضوع باعث افزایش اعتماد عمومی می شد و جلب رضایت مردم را بدنبال داشت. فرماندار افزود؛ اینجانب و مجموعه مدیریت شهرستان در تمامی دوران مسئولیت خود در فرمانداری سعی کردیم از این تجربیات شهید در مدیریت شهرستان و خدمت به مردم استفاده کنیم و همیشه در کنار مردم و با کمک مردم به حل مسایل آنان بپردازیم .وی افزود؛ موفقیت نسبی که تاکنون علیرغم همه کمبودهای دوران تحریمهای اقتصادی،سیل بنیان کن سال ۹۸ و بحران کرونا در سطح شهرستان داشته ایم مرهون یادگیری و تاسی از همین شهید ولامقام و مردمی بوده است.
در ادامه این نشست حجه الاسلام شاعری امام جمعه سابق شهرستان و چند شخصیت سیاسی و اداری دیگر شهرستان و استان در باره ویژه گیهای شخصیتی شهید روحانی فرد سخنانی ایراد کردند.
شایان گفتن است؛ آئین بزرگداشت یادشده به همت فرمانداری کردکوی ، بنیاد حفظ آثار و ارزشهای اسلامی استان،خانواده شهید و…. برگزار شد.
شهید روحانی فر در سانحه شلیک و اثابت یک فروند موشک ارتش صدام به یک هواپیمای مسافربری خطوط داخلی جمهوری اسلامی به همراه شهید محلاتی و…. به شهادت رسیدند.

انتهای خبر

نوشته شده توسط البرزگلستان در شنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۸:۴۸ ب.ظ

دیدگاه