منتظری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی:اقتصادو معیشت مردم و فرهنگ دو اولویت اصلی مجلس شورای اسلامی است

کدخبر۴۶۹۸۷

البرز گلستان غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در نشست خبری اظهار کرد: رشد و تحول همه جانبه استان در دستور کار مجمع نمایندگان استان قرار گرفته است و در نشست اعضای مجمع با استاندار ۱۰ محور به عنوان محور پیشرفت و تحول استان تعیین شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از محورها تحول استان تعیین تکلیف پروژه پتروشیمی است، افزود: در ماه‌های گذشته گام‌های مؤثری در این حوزه برداشته شده و به زودی خبر خوشی برای سهامداران خواهیم داشت.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انسجام مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان گلستان گره‌گشای بسیاری از مشکلات است، ادامه داد: تجربه فعالیت نمایندگان شهید استان نشان داده است که اگر در کنار هم باشیم می‌توانیم گره‌ها و مشکلات بر سر راه توسعه استان را باز کنیم.

وی اضافه کرد: مجمع نمایندگان استان در این دوره خود را نسبت به جای جای استان مسئول می‌دانند و تلاش داریم از نگاه جزیره‌ای خودداری کنیم.

منتظری از پیشگامی مجمع نمایندگان استان در ارتباط با مدیران دستگاه‌های اجرایی خبر داد و تصریح کرد : مجمع نمایندگان استان تاکنون در ۳۰ سازمان و وزارتخانه برای گره‌گشایی از نیازهای مردم و حل مشکلات استان حضور یافته و رایزنی کرده‌ایم.

به گفته منتظری اقتصاد و معیشت مردم و فرهنگ دو اولویت اصلی مجلس شورای اسلامی است و تلاش داریم منطقه آزاد اینچه برون را که هم‌اکنون در انتظار صدور مجوز از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام است تعیین تکلیف کنیم چراکه معتقدیم منطقه آزاد سیمای استان را متحول می‌کند.

نوشته شده توسط البرزگلستان در چهارشنبه, ۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۳:۰۷ ق.ظ

دیدگاه