متانت مدیر کل فرودگاههای استان گلستان از استقرار ناظران سلامت در فرودگاه بین المللی شهدای گرگان خبر داد

استقرار ناظران سلامت در فرودگاه بین المللی شهدای گرگان

البرز گلستان متانت مدیر کل فرودگاههای استان گلستان هدف از اجرای این طرح را افزایش نظارت ها بر اجرای شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی عنوان کرد.

?وی افزود: از امروز ناظر سلامت مواقع پرواز در ترمینال مسافری حضور دارند و بر رعایت فاصله گذاری فیزیکی و استفاده از ماسک در داخل ترمینال توسط مسافران، پرسنل شرکتهای هواپیمایی، غرفه داران، مراحل بازرسی و گرفتن کارت پرواز در جلوی کانترها نظارت خواهند داشت .

?وی اظهار امیدواری کرد: با استقرار و حضور ناظران سلامت در ترمینال مسافری و ساختمان اداری شاهد اجرای دقیق تر شیوه نامه های بهداشتی و ارتقاء مسائل بهداشتی در فرودگاه باشیم.

?علی متانت در پایان افزود:با توجه به دستورالعمل ستاد ملی کرونا و بخشنامه سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص پذیرش مسافران با ظرفیت ۶۰ درصدی هواپیماها و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در پروازها، در فرودگاه بین المللی شهدای گرگان این دستورالعمل را از یکم آبان‌ماه سال جاری در پروازها به اجرا درامد.
? شایان ذکر است از ابتدای شیوع ویروس کرونا، در تمامی پروازها بسته بهداشتی شامل ماسک، دستکش و دستمال مخصوص ضدعفونی توزیع می‌گردد و روزانه قبل وبعد از هرپرواز کلیه فضاهای داخلی ترمینال فرودگاه بین المللی گرگان ضدعفونی می‌شود.
? همچنین در جهت حفظ سلامتی مسافران علاوه بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در هنگام پذیرش مسافران، تمامی دستورالعمل‌های اجرایی نیز در زمان انتقال مسافران از ترمینال به هواپیما رعایت می‌گردد.

نوشته شده توسط البرزگلستان در پنج شنبه, ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۳:۱۹ ب.ظ

دیدگاه