دیدارمدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان با نماینده مردم علی آباد کتول درمجلس پیرامون توسعه و ترویج فرهنگ ایثارو شهادت

دیدار مدیرکل بنیاد گلستان با نماینده مردم شریف علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با رحمت الله نوروزی نماینده مردم شریف علی آباد کتول پیرامون توسعه و ترویج فرهنگ ایثارو شهادت دیدار و گفتگو کرد.

البرز گلستان به گزارش ایثار واحد گلستان، اسرافیل وزیری در گفتگو با خبرنگار ایثار گلستان ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس بیان کرد: ایثار و شجاعت رزمندگان دفاع مقدس، به‌عنوان اسطوره های شجاعت و دلاوری در تارک تاریخ زرین و پرافتخار ایران اسلامی می درخشد.
وی ادامه داد: تبیین سیره عملی شهدا و ترویج این فرهنگ سترگ علی الخصوص در میان نسل جوان، جامعه را به سوی تعالی خواهد برد و موجب خواهد شد اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت، این عالی ترین خصایل انسانی در لایه های مختلف اجتماع نهادینه شود.
رحمت الله نوروزی نماینده مردم شریف علی آباد کتول نیز در ادامه حفظ آرمان شهدای والامقام و تکریم خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر را برای مسئولان راهگشا دانست و افزود: همه ما مدیون فداکاری و ایثار شهدا و ایثارگران هستیم و باور داریم که شهدا ناظر و حاضر بر اعمال ما هستند.
انتهای پیام/

نوشته شده توسط البرزگلستان در پنج شنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۸ ب.ظ

دیدگاه