وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان اعلام کرد: برنامه‌های ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در استان

ویژه‌برنامه‌های ورود آزادگان استان گلستان تشریح شد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با عنایت به فرارسیدن ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی برنامه‌های این روز عزیز را تشریح کرد.

البرز گلستان به گزارش ایثار واحد گلستان؛ اسرافیل وزیری ضمن تقدیر از حماسه‌آفرینی آزادگان در دوران اسارت اظهار داشت: آزادگان به‌قصد شهادت به جبهه‌ها رفتند و تا آخرین گلوله خود مقاومت کردند، آن‌ها اسوه‌های صبر، تندیس‌های مقاومت، آزاد از تمایلات نفسانی و تعلقات دنیوی، نماد مقاومت، ایثار و ایستادگی ملت ایران هستند و لازم است که همه افراد و اقشار جامعه در مقابل ۴۳ هزار آزاده سرافراز سر تعظیم فرود آورند.
وی ادامه داد ۲۶ مرداد سال ۱۳۶۹ میهن اسلامی شاهد حضور اولین گروه آزادگان سرافرازی بود که پس از سال‏ها اسارت در زندان‏ها و اسارتگاه‌های رژیم بعث عراق، قدم به خاک پاک میهن اسلامی گذاشتند.
وی افزود: سالروز این رویداد مهم فرصت مغتنمی است تا با تکیه‌بر امکانات و ظرفیت‏ های موجود بنیاد و دیگر دستگاه‏ ها و بخصوص بهره ‏برداری از فضای رسانه ‏ای و با نوآوری، خلاقیت و تجارب سال قبل در جهت ادامه حرکت ارزشی این عزیزان اهتمام نماییم.
وزیری گفت: برگزاری ویدیو کنفرانس متمرکز با حضور استاندار، معرفی ۲۸ آزاده و پرستار و پزشک در حوزه سلامت، معرفی آزادگان برتر در برنامه شبانه سیمای گلستان، برگزاری کنگره ملی الماس های درخشان به صورت همزمان و آنلاین از مهمترین برنامه های این بنیاد به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی است.
وی ادامه داد: دیدار با آزادگان و خانواده معظم آنان خصوصاً آزادگانی که خود یا خانواده بر اثر ویروس کرونا بیمار یا فوت نموده اند و هماهنگی با صداوسیما جهت پخش مستند بازگشت آزادگان و همچنین مصاحبه با آزادگان و خانواده معظم از دیگر برنامه های بنیاد گلستان در این روز می باشد.
انتهای پیام/

نوشته شده توسط البرزگلستان در چهارشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۳ ب.ظ

دیدگاه